15.09.2013. 15:44
Spānijas futbola superklubs Madrides "Real" pagarinājis sadarbību ar vienu no saviem vadošajiem spēlētājiem Krištianu Ronaldu. Šodien, preses konferences laikā, portugāļu futbolists parakstīja jauno līgumu, kas ilgs līdz 2018.gada jūnijam.

"Turpināt šeit spēlēt ir privilēģija," sacīja Krištianu Ronaldu. "Esmu ļoti laimīgs un turpināšu darīt visu iespējamo kluba labā. Šobrīd es jūtos labi un vēlos turpināt šeit spēlēt vēl daudzus gadus."

"Real" pietuvināts laikraksts "Marca" min, ka portugāļu futbolista alga būs 17 miljoni eiro gadā. Pats Ronaldu gan izsakās, ka naudai nav tik liela nozīme šajā gadījumā: "Komanda ir svarīgākā, nevis nauda. Gribu turpināt izcīnīt titulus ar šo komandu un palīdzēt klubam attīstīties."

Kluba prezidents Florentīno Peress: "Viņš ir pierādījis, ka ir talantīgs, un ir iekarojis katra "Real" līdzjutēja sirdi. Viņš ir sasniedzis fantastiskus rādītājus iepriekšējās sezonās, tomēr tagad meklē jaunus izaicinājumus. Viņam vēl ir jāgūst daudz vārti un jāizcīna daudzi tituli. Santjago Bernabeu klubam ir iemācījis izvēlēties labākos spēlētājus, un mums ir pats labākais."

Krištianu Ronaldu Madrides vienībā nokļuva 2009.gadā, kad "Real" par Portugāles izlases futbolistu atdeva tā laika rekordsummu 94 miljoniem eiro. Kopš tā laika portugālis "Real" komandas kreklā spēlējis 203 mačos, gūstot tikpat vārtus.

Informācija tiek papildināta...

Izmantotie resursi:Real Madrid C.F. - Web Oficial | Official Web SiteMARCA.com

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Villarreal - Real Madrid
15.10  -4.10  21.54 
6% 12% 82%  
  Visas spēlesČigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties