22.06.2016. 23:28
Par Spānijas čempionvienību basketbolā otro sezonu pēc kārtas kļuvusi Madrides „Real” komanda, kas šovakar finālsērijas ceturtajā spēlē savā laukumā ar 91:84 pieveica „Barcelona”, sērijā triumfējot ar 3-1.

Rezultatīvākais uzvarētāju labā ar 21 punktu bija Serhio Juļs, bet pa 14 punktiem sakrāja Trejs Tompkinss un Serhio Rodrigess. „Barcelona” labā pa 17 punktiem guva Ante Tomičs un Tomāšs Satoranskis.

Pirmās ceturtdaļas vidū „Barcelona” veica 8:0 spurtu un ieguva sešu punktu pārsvaru (15:9), bet ceturtdaļas beigās viesiem vienubrīd bija pat +9 (26:17). Otrās ceturtdaļas sākumā „Barcelona” pārsvars pārsniedza desmit punktus (30:19), bet tad „Real” sāka deldēt rezultāta starpību līdz ceturtdaļas 7. minūtē jau bija vadībā ar 36:34.

Lielajā pārtraukumā ar divu punktu handikapu devās „Barcelona”, kas trešās ceturtdaļas sākumā vēl panāca +5 (52:47), taču turpinājumā vadību pārņēma mājinieki un pirms pēdējām desmit minūtēm Madrides klubam bija +7 (72:65). Lai gan „Barcelona” pēdējās ceturtdaļas sākumā pietuvojās līdz minimumam (73:74), atlikušajā laikā „Real” atkal palielināja pārsvaru un svinēja uzvaru.

Atgādinām, ka finālsērijas pirmajā spēlē Barselonā mājinieki uzvarēja ar 100:99, otrajā mačā „Real” revanšējās ar 90:70, bet sērijas pirmajā spēlē Madridē laukuma saimnieki izcīnīja uzvaru ar 91:74.