07.09.2015. 09:41

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pēdējās divās kvalifikācijas kārtās Nitišs svētdien sasniedza 22. un 16. rezultātu, ar ko bija par maz, lai  35 dalībnieku konkurencē tiktu finālos. Nitišs Francijā nopelnīja vienu ieskaites punktu čempionāta kopvērtējumā. 

Pērn Francijas posma finālbraucienā Nitišs finišēja otrais un kāpa uz goda pjedestālā, taču šogad tik veiksmīgs starts neizdevās. Pilots atzina, ka visos sacensību braucienos viņam trūka ātruma un par spīti ieguldītajām pūlēm, tā arī neizdevās sasniegt konkurētspējīgu rezultātu.

"Šobrīd nevaru pateikt, kas tieši bija pie vainas, bet, iespējams, centāmies izmainīt pārāk daudz nianses vienlaicīgi, nespējot pilnvērtīgi pielāgoties jaunajiem braukšanas apstākļiem. Viens punkts visa posma laikā nebija mūsu mērķis, un ar šādu rezultātu neesmu apmierināts," sacīja Nitišs, solot cīnīties par labāku rezultātu pēc divām nedēļām nākamajā posmā.

Pasaules čempionāts turpināsies ar posmu Barselonā no 18. līdz 20. septembrim.

Deviņos posmos Nitišs ir iekrājis 123 punktus, bet līderis kopvērtējumā ar 219 punktiem ir 2014. gada pasaules čempions rallijkrosā Peters Sūlbergs. Otro vietu ieņem Francijas posma uzvarētājs Timijs Hansens ar 182 punktiem. 

Nitiša komanda "Olsbergs MSE" izcīnīja 13 punktus un nosargāja otro vietu kopvērtējumā. Pirmajā vietā atrodas "Team Peugeot-Hansen".Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties