22.12.2015. 19:50
Oficiālajā Polijas Ekstraklases mājaslapā publicēts 21. kārtas simboliskā izlase. No 11 futbolistiem pārliecinoši biežākais dalībnieks šādā topā ir Latvijas izlases priekšējās līnijas spēlētājs Deniss Rakels, kurš starp labākajiem iekļauts jau devīto reizi sezonā.

Pēdējā Polijas Ekstraklases spēlē 23 gadus vecā Denisa Rakela pārstāvētā Krakovas ''Cracovia'' aizvadīja sarežģītu spēli pret Igora Tarasova Bjalistokas ''Jagiellonia''. Krakovas komanda 83. minūtē nonāca iedzinējos ar 1:2, bet piecas minūtes vēlāk Rakels precīzi sita ar galvu pēc partnera izpildīta stūra sitiena un izrāva komandai vienu punktu (2:2).

Šoreiz Polijas Ekstraklases kārtas simboliskajā izlasē izvēlēts formāts ar trim aizsargiem, diviem balsta pussargiem, trim pussargiem un diviem uzbrucējiem, starp kuriem viens ir arī latvietis Deniss Rakels. Latvijas izlases futbolists ir vienīgais Krakovas ''Cracovia'' futbolists šajā vienpadsmitniekā un šādā izlasē iekļuvis jau devīto reizi.

Pēdējo 12 Ekstraklases spēļu laikā Rakels guvis 14 vārtus un šosezon pavisam 20 mačos ticis pie 15 precīziem sitieniem. 23 gadus vecais jēkabpilietis līgas labāko snaiperu sarakstā atrodas otrajā vietā, par pieciem vārtiem atpaliekot no Varšavas "Legia" bombardiera Nemaņas Nikoliča.

"Cracovia" ar 36 punktiem 21 mačā Ekstraklasē ieņem augsto trešo pozīciju, bet "Jagiellonia" ar 25 punktiem ir astotajā vietā. Nākamās cīņas gaidāmas vien februāra vidū.

Izmantotie resursi:Jedenastka 21. kolejkiCitronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties