12.10.2013. 18:34
Latvijas hokeja vārtsargs Mārtiņš Raitums šodien Kazahstānas hokeja čempionāta spēlē nosargājis savus vārtus neskartus, palīdzot Temirtau "Arystan" ar 4:0 uzveikt "Astana" hokejistus. Raituma kontā 22 atvairīti metieni.

Sauso spēli Kazahstānas hokeja čempionātā aizvadījis Mārtiņš Raitums, palīdzot "Arystan" ar 4:0 pieveikt Astanas komandu. Latvijas hokeja vārtsargs tika galā ar visiem 22 pretinieku metieniem. Spēlē piedalījās arī "Arystan" aizsargs Atvars Tribuncovs (palika bez punktiem), bet mačam nebija pieteikts cits aizsargs Kristaps Nīmanis.

Tikmēr pie kārtējā panākuma tika Kazahstānas čempionāta līderis "Arlan", kas ar 5:1 uzveica "Gornyak Rudny" vienību. Zīmīgi, ka visus vārtus "Arlan" hokejisti guva trešajā periodā. Pirmajā "Arlan" aizsargu pārī spēlēja Renārs Demiters, kurš pie punktiem šodien netika, toties otrā perioda izskaņā nopelnīja divas soda minūtes. Spēlei nebija pieteikts uzbrucējs Andrejs Smirnovs.

Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) čempionātā pie uzvaras tika aizsarga Māra Jasa pārstāvētais Voroņežas klubs "Buran", kas ar 5:2 uzveica Saratovas "Kristal". Latvijas hokejists mačā nepiedalījās kājas savainojuma dēļ.

Austrijas jauniešu čempionātā divas rezultatīvas piespēles izdarījis uzbrucējs Zintis Nauris Zuševics, kurš šosezon spēlē Grācas "99ers" jauniešu un pieaugušo komandās. Grācas vienība šodien gan piedzīvoja zaudējumu ar 4:5. Septiņās spēlēs jauniešu turnīrā Zuševics ticis pie deviņiem (2+7) punktiem, bet pieaugušo čempionātā Latvijas jaunajam hokejistam pie punktiem vēl nav izdevies tikt (sešās spēlēs).

Izmantotie resursi:hc-arystan.kzОфициальный сайт Хоккейного клуба "Арлан"Высшая хоккейная лига - Официальный сайтErste Bank Eishockey Liga