07.12.2012. 17:09

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē šodien Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētais Omskas "Avangard" savā laukumā pieveica Čehovas "Vityaz" (4:2). Savukārt latviešu vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētais Hantimansijskas "Yugra" izcīnīja svarīgu uzvau pār Čerepovecas "Severstal" (3:2).

Spēle aizritēja ar mājinieku pārsvaru, tomēr pirmajās 35 minūtēs labāk veicās viesiem, kuri divas reizes izvirzījās vadībā. Četras minūtes pirms pēdējā lielā pārtraukumā omskiešiem atkal izdevās rezultātu līdzsvarot (2:2). Trešās trešdaļas sākumā mājinieki pirmoreiz izvirzījās vadībā. Savukārt 57. minūtē omskieši panāca jau drošāku divu vārtu pārsvaru, ko viesiem tā īsti vairs neizdevās apdraudēt (4:2).

Georgijs Pujacs laukumā pavadīja 21 minūtes un 28 sekundes, kas bija trešais lielākais rādītājs šajā mačā. Mūsu aizsargs pa vārtiem meta vienu reizi, bet rezultativitātes punktus neguva.

Omskas "Avangard" ar 34 spēlēs izcīnītiem 68 punktiem KHL Austrumu konferencē pakāpjas uz pirmo vietu.

Pirmajā trešdaļā drošāk uzbruka viesi, tomēr savus momentus efektīvāk realizēja mājinieki (2:1). Spēles turpinājumā spēles gaita izlīdzinājās, un tas šoreiz precīzi atspoguļojās arī rezultātā – otrajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet noslēguma periodā saglabājās iepriekšējais rezultāts (3:2).

Edgars Masaļskis atvairīja 25 no 27 metiena. Hantimansijskas "Yugra" ar 33 spēlēs izcīnītiem 42 punktiem KHL Austrumu konferencē ieņem desmito vietu, no labāko astoņnieka atpaliekot par pieciem punktiem.

Izmantotie resursi:khl.ru