14.02.2014. 19:47
Par Soču olimpisko čempioni skeletonā dāmām kļuva Lielbritānijas sportiste Elizabete Jārnolda, kura tuvāko sekotāju amerikānieti Noeli Pikusu-Peisu apsteidza par gandrīz sekundi. Bronzu ar lielām mokām noturēja mājiniece Jeļena Ņikitina, bet Lelde Priedulēna ceturtajā braucienā pakāpās uz dalītu 14.vietu.

, nra.lv, Sports

Ceturtā brauciena sākumā lielisku sniegumu parādīja Holingsvorta, kura ieguva dalītu otro vietu un kopvērtējumā no 16.vietas pakāpās uz 11. Līdz ar to vienu pozīciju bija zaudējusi Priedulēna, tomēr viņai izdevās apsteigt Lielbritānijas skeletonisti Šelliju Radmeni (braucienā par 0.35 sekundēm, kopumā - par 0.19 sekundēm), kā arī noķert austrālieti Mišelu Stīlu, kura pēc trim braucieniem 20 gadus veco olimpisko debitanti apsteidza par 18 simtdaļām. Savukārt kopvērtējuma augšgalā bronzas medaļu gandrīz zaudēja Ņikitina, kura aizvadīja ļoti vāju braucienu, taču par četrām simtdaļām tomēr apsteidza amerikānieti Keitiju Ūlenderi, kura atguva savu ceturto pozīciju.