01.07.2015. 12:51
Kristaps Porziņģis vismaz tuvākajā laikā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubā Ņujorkas «Knicks» nevarēs uz sava formas tērpa nest iecienīto 6. numuru, vēsta izdevums «New York Post».

  • Porziņģis savainojis kāju vakar
  • Video: Holivudas aktieris ārdās un apsaukā Porziņģi 2015. g. 29. jūnijs
  • Porziņģis: Jākļūst spēcīgākam un jāuzaudzē svars 2015. g. 27. jūnijs

19 gadus vecais latvietis iepriekš izteicies, ka labprāt iegūtu numuru 6, ar kuru spēlēja Latvijas U-18 izlases un Spānijas kluba «Sevilla» rindās.

«Knicks» komandā sestais numurs ir iepriekšējās sezonas debitantam 24 gadus vecajam Trevisam Vīram, kas gan ar 1. jūliju kļuvis par brīvo aģentu. Tiesa, Vīrs joprojām ir Ņujorkas vienības redzeslokā, un sava lietderība uzbrucējam būs jāapliecina «Knicks» Vasaras līgas komandas sastāvā.

Ja Vīrs, kurš iepriekšējā sezonā laukumā devās 51 mačā un vidēji guva 3,9 punktus, nepaliks «Knicks» rindās, sestais numurs būs pieejams.

Pagaidām nav zināms, vai Vasaras līgā savainojuma dēļ varēs piedalīties Kristaps Porziņģis. «Es nezinu, es tiešām nezinu. Gribētu pats zināt atbildi uz šo jautājumu, bet nezinu. Redzēsim, kā būs,» ESPN par Kristapa iespējamo spēlēšanu Vasaras līgā sacīja viņa vecākais brālis Jānis Porziņģis.

NBA Vasaras līga «Knicks» vienībai Lasvegasā sāksies 11. jūlijā.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties