05.03.2016. 06:40

, LSM.LV - Sports

Pēdējā ceturtdaļā "Knicks" basketbolistiem bija astoņu punktu pārsvars, kas pamazām izsīka, un viesi nonāca zaudētājos. Līdz ar spēles beigu signālu Ņujorkas kluba līderis Karmelo Entonijs izpildīja trīspunktu metienu, kas būtu nodrošinājis uzvaru, taču bumba grozā netrāpīja.

Porziņģis spēlēja 20 minūtes (20:14), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un veica divas rezultatīvas piespēles. Liepājnieks trāpīja piecus no 11 divpunktu metieniem, vienu no trim trīspunktniekiem un divus no četriem soda metieniem. Pēdējā ceturtdaļā Porziņģis spēlēja tikai epizodiski.

Entonijs Bostonā zaudētājiem bija rezultatīvākais ar 30 punktiem, bet Ārons Aflalo iekrāja 17 punktus. Uzvarētājiem ar 32 punktiem izcēlās Aizea Tomass.

Porziņģis atzina, ka "Knicks" basketbolisti spēlēja, kā plānots, tādēļ zaudējums ir vēl jo nepatīkamāks.

NBA Austrumu konferencē "Knicks" saglabāja 13.vietu ar 25 uzvarām 63 spēlēs. Nākamo spēli "Knicks" aizvadīs jau sestdien savu fanu priekšā pret Detroitas "Pistons". "Knicks" basketbolisti ir zaudējuši 16 no pēdējām 19 spēlēm.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009