05.02.2016. 07:42
Trešo neveiksmi pēc kārtas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta ceturtdienas spēlē piedzīvoja latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas «Knicks» komanda.

Aizvadītajā mačā «Knicks» ar rezultātu 105:111 viesos kapitulēja Detroitas «Pistons» basketbolistiem.

Latvietis laukumā pavadīja 24 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā guva piecus punktus (2p. 1/5, 3p. 1/4), izcīnīja četras bumbas zem groziem un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -6.

Pirmajā puslaikā mājinieki atradās vadībā ar +27 punktiem, taču «Knicks» sasparojās trešajā trešdaļā un pietuvojās līdz -7 punktiem. Tomēr izlieto ūdeni vairs neizdevās sasmelt, kā rezultātā tika piedzīvots kārtējais zaudējums.

Rezultatīvākais «Knicks» komandā ar 26 punktiem bija Robins Lopess, bet 24 punktus pievienoja Ārons Aflalo. Tikmēr uzvarētājiem ar 22 punktiem atzīmējās Stenlijs Džonsons, bet 21 punkts Redžija Džeksons rēķinā.

Šīs sezonas 51 NBA spēlē Porziņģis vidēji guvis 13,6 punktus un izcīnījis 7,6 atlēkušās bumbas.

Nākamo spēli «Knicks» aizvadīs naktī uz sestdienu, spēkojoties ar Mmefisas «Grizzlies» basketbolistiem.

NBA Austrumu konferences kopvērtējumā «Knicks» ar 23 uzvarām 53 cīņās atrodas 11.pozīcijā, bet «Pistons» ar 27 panākumiem ieņem astoto vietu un noslēdz «play off» zonu.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa