03.12.2016. 05:10

Kristaps Porziņģis šodien nospēlētajās 40 minūtēs guva 11 punktus (1p. 5/7, 2p. 0/6, 3p. 2/6) un savāca piecas atlēkušās bumbas. Viņam arī trīs rezultatīvas piespēles un trīs bloki, taču arī četras kļūdas (personiskais sezonas antirekords) un četras piezīmes. Porziņģim esot laukumā, „Knicks” guva par septiņiem punktiem vairāk nekā pretinieki. Šī ir Porziņģa otra mazrezultatīvākā spēle šosezon, piekāpjoties tikai mačam pret „Rockets” novembra sākumā, kad latviešu uzbrucējs palika ar trīs gūtiem punktiem.

Kamēr pēc traumas atgriezās "Knicks" rezerves vieglais uzbrucējs Lenss Tomass, sastāvā otro maču pēc kārtas nebija savainotā Žoakima Noā, tāpat arī nespēlēja pamatsastāva aizsargs Kortnijs Lī. Tas netraucēja „Knicks” spēles sākumā apturēt teju visus viesu uzbrukumus un ātri izrauties 16 punktu vadībā. Otrās ceturtdaļas sākumā Minesotas rezervisti, kas iepriekšējā mačā sniedza mazu ieguldījumu, samazināja „Knicks” pārsvaru, taču Ņujorka puslaiku tik un tā noslēdza ar 62:52.

Neveiksmīgs pirmais puslaiks sanāca iepriekšējā mača varoņiem. Porziņģis bija samērā nemanāms un komandas biedru piespēles nesaņēma arī labās metiena pozīcijās, taču reizēs, kad saņēma, arī lielākoties kļūdījās. Viņš toties realizēja visus trīs soda metienus un tālmetienu. Savukārt pirms divām dienām 47 punktus guvušais Karls Entonijs Taunss pirmajā puslaikā trāpīja tikai vienu metienu no septiņiem un abos laukuma galos savam pretspēlētājam Kailam O`Kvinam.

Otrā puslaika sākumā Porziņģis un Taunss apmainījās ar precīziem tālmetieniem, bet pēc tam vairākas minūtes sedza tieši viens otru. Porziņģis šajā divcīņā nopelnīja pāris piezīmes, taču izcēlās ar bloķētu Zeka Lavīna caurgājienu. „Knicks” saglabāja vadību un ar Karmelo Entoniju priekšgalā likvidēja katru „Timberwolves” izrāviena mēģinājumu, taču Taunss šajā ceturtdaļā trāpīja visus trīs savus tālmetienus.

„Timberwolves” izrāviens beidzot izdevās pēdējās ceturtdaļas sākumā, kad laukumā bija pārsvarā abu komandu rezervisti un Porziņģis, un Minesotai izdevās panākt neizšķirtu 100:100. Porziņģis pie bumbas uzbrukumā tika reti, arī spēlējot šādos sastāvos, un viņam neizdevās trāpīt ne divus soda metienus, ne tālmetienu. Porziņģis nospēlēja visas 12 minūtes pēdējā ceturtdaļā, taču punktus tā arī neguva, kamēr Minesota palaida garām vairākas iespējas nostabilizēties vadībā.

Ņujorkas rindās ļoti aktīvi nospēlēja O`Kvins, savus metienus trāpīja Rouzs, kamēr Minesotas pēdējais izrāviens sekoja jau par vēlu, un pēc visai nervoza basketbola abu komandu izpildījumā „Knicks” maču pabeidza ar uzvaru 118:114. Divās sezonās aizvadītajās četrās savstarpējās spēlēs Porziņģis vienmēr izcīnījis uzvaru pār Taunsu, taču Taunss, kuram šoreiz 20 punkti, vienmēr spēlēs pret Ņujorku bijusi labāka individuālā statistika.

(30:21, 32:31, 36:36, 20:26)Knicks: Entonijs 29, Rouzs 24, O`Kvins 20 (13 atl.b.), Holidejs 13, Porziņģis 11, Vujačičs 6, Ernangomess 6, Kuzminsks 4, Tomass 3, Dženingss 2 (8 rez.p.)Timberwolves: Lavīns 23, Taunss 20, Viginss 19, Bjelica 17, Muhamads 14, Oldrihs 10 (12 atl.b.), Dans 6, Rubio 3, Diengs 2

Izmantotie resursi:NBA.com