21.03.2016. 23:36
Iekļūst Norvēģijas ''Get Ligaen'' pusfinālā ar rezultatīvu piespēli savai komandai palīdzējis gados jaunais aizsargs Maksims Ponomarenko. Čehijas čempionātā zaudējums Robertam Bukartam, bet Krievijas VHL Aleksejs Širokovs apspēlējis Artūru Ozoliņu.

1997. gadā dzimušais latviešu aizsargs Maksims Ponomarenko pirms divām dienām Norvēģijas čempionātā guva pirmos vārtus profesionālajā hokejā, bet viņa pārstāvētā komanda piedzīvoja zaudējumu, tādējādi ''Lorenskog'' arī pēc piektās spēles palika vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas ''Get Ligaen'' pusfinālā.

Arī šovakar spēle pret ''Stjernen'' izvērtās ļoti saspringta. Pēc nospēlētām 60 minūtēm uzvarētāju šajā cīņā noskaidrot neizdevās. Arī turpinājumā neviena no komandām padodies negrasījās, un tikai spēles 88. minūtē ''Lorenskog'' izrāva laimīgu uzvaru un nodrošināja vietu pusfinālā. Ponomarenko rezultatīva piespēle komandas otrajā vārtu guvumā, viens metiens pa vārtiem un lietderība plus viens.

Čehijas spēcīgākā čempionātā uz kraujas malas sērijā pret Prāgas ''Sparta'' nonākusi Roberta Bukarta pārstāvētā Zlīnas PSG, kas šovakar savā laukumā piedzīvoja bezierunu zaudējumu ar 1:4 un sērijā rezultāts kļuva 3-1 par labu Prāgas vienībai. Roberts uz ledus pavadīja 19:23 minūtes un izdarīja astoņus metienus pa pretinieku vārtiem, kas bija pārliecinoši augstākais rādītājs komandā. Spēles noslēgumā Bukartam lietderības koeficients mīnus viens. 23. martā 19:20 sērijas piektā spēle.

Krievijas čempionātā (VHL) 35 gadus vecā Alekseja Širokova ''Neftjannik'' ar 4:1 pieveica Artūra Ozoliņa ''Ermak'' un sērijā līdz četrām uzvarām triumfēja piecās spēlēs, iekļūstot turnīra pusfinālā. Širokovs nospēlēja 10:35 minūtes, nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja astoņus no desmit iemetieniem, tāpat Aleksejam neitrāla lietderība. Ozoliņš nospēlēja 21:12 minūtes, uzvarēja sešus no 17 iemetieniem, izdarīja trīs metienus pa vārtiem un noslēdza maču ar lietderību mīnus divi.

Izmantotie resursi:Hokej.cz - web českého hokejeВысшая хоккейная лига - Официальный сайтGet-ligaen