06.04.2016. 21:03
Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) šovakar tika aizvadīta trešā spēle Latvijas čempionāta pusfināla sērijā starp ''Biolars/Jelgava'' un ''Poliurs/Ozolnieki'' komandām. Viesi šajā spēlē uzvarēja četru setu cīņā un 10. martā savā laukumā Ozolniekos jau varēs nodrošināt vietu finālā.

''Biolars/Jelgava'' un ''Poliurs/Ozolnieki'' bija komandas, kas pārstāvēja Latviju Baltijas līgas labāko četru komandu turnīrā, izcīnot attiecīgi otro un trešo vietu. Pusfināla sērijas pirmajā spēlē jelgavnieki savā laukumā uzvarēja piecos setos, bet Ozolniekos ''Poliurs'' aizvadīja itin stabilu maču un bez lielām problēmām bija pārāka četru setu cīņā.

Trešās cīņas pirmajā setā ''Poliurs/Ozolnieki'' labāk spēlēja uzbrukumā, ar pārliecību darbojās līderi Ansis Medenis un Armands Āboliņš, tādējādi pirmajā nogriezni viesi uzvarēja visai pārliecinoši - 25:19. Arī otrajā setā tā lielāko daļu vadībā bija Ozolnieki, kuri ļoti vāji aizvadīja seta galotni, un jelgavnieki veiksmīgi prata izlīdzināt rezultātu pa setiem (25:23).

Arī nākamajā setā kopumā labāk spēlēja ''Poliurs'' volejbolisti, kuri setu noslēdza ar ļoti spēcīgu Armanda Āboliņa uzbrukuma sitienu - 25:23. Ceturtajā setā Ozolnieku komandas pārsvars auga strauji, un ''Biolars/Jelgava'' galvenais treneris Jurijs Deveikus nespēja atrast veidu, kā šajā vakarā pārspēt Ozolnieku komandu, kura ceturto nogriezni uzvarēja ar 25:22, lai gan varēja to izdarīt arī krietni drošāk.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Ansis Medenis, kurš sakrāja 21 punktu. 15 pievienoja Raimonds Vilmanis, bet 14 Armands Āboliņš. ''Biolars/Jelgava'' sastāvā 20 punkti Matīsam Gabdulļinam, bet 15 Aleksandram Kudrjašovam.

Sērijas ceturtā spēle, kurā ''Poliurs/Ozolnieki'' varēs nodrošināt vietu finālā, tiks aizvadīta 10. aprīlī Ozolnieku sporta namā pulksten 16:00.

Izmantotie resursi:Latvijas Volejbola Federācija

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana