22.06.2015. 14:30
Kaut arī daudz tiek rakstīts par pokera spēlētāju spožo pusi - panākumiem, galvu reibinošiem laimestiem un spēlētāju sasniegumiem, tomēr medaļai arī otra puse. Viens no vadošajiem ziņu un biznesa portāliem Bloomberg paziņoja par Ēriku Lindgrēnu, kurš būdams profesionāls pokera spēlētājs turnīros savulaik nopelnījis vairākus miljonus, ir uzsācis savu otro bankrota procedūru, pirmo viņš jau bija uzsācis pirms trim gadiem.

Par pamatu bankrota procedūrai ir PokerStars tiesas prasība pret Ēriku Lindgrēnu $2 miljonu apmērā, ko viņš savulaik bija aizņēmies no Full Tilt Pokera . Tāpat viņš nav atmaksājis vēl vienu PokerStars parādu $531'807 apmērā, kuru bija apņēmies samaksāt vēl janvārī. Šā gada martā PokerStars pret Ēriku iesniedza prasību $2.5 miljonu apmērā.Kā redzams patreizējā bankrota prasījumā, tad Lindgrēna īpašumā ir pieejami mazāk kā $50'000 ar kuriem viņš nevar nosegt prasījuma summu. Atgādināsim, ka 2012. gadā Ēriks Lindgrēns pieteica pirmo reizi bankrotu, kad pret viņu vērsās kreditori, kas vēlējās no viņa piedzīt parādu vairāk kā $8 miljonu apmērā.

Par Ērika Lindgrēna lielākajiem sasniegumiem var minēt 2008. gadā iegūto WSOP Gada spēlētāja titulu, kā arī WSOP turnīros nopelnītajiem $3.7 miljoniem. Par viņa pēdējo sniegumu var minēt šī gada WSOP turnīru, kurā viņš palika 7. vietā par ko saņēma $193'675.

Lūk pieejams raksts vēl no 2013.gada žurnāla Bluff, kurā Ēriks Lindgrēns stāsta par savu pirmo bankrotu: Spied šeit, lai lasītu rakstu.

Redaktora piezīme: Spēlē atbildīgi vienīgajā Latvijā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers.Reklāmas baloni Reklāmas baloni Lāčplēša 104, Rīga, LV-1003
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties