04.07.2016. 09:22
Francijas valstsvienības pussargam Polam Pogbā bijis smagi skatīties, kā pēc Eiropas čempionāta (EČ) ceturtdaļfināla mača pret Vācijas izlasi asarās izplūda viņa kluba biedrs Turīnas «Juventus» vienībā pieredzējušais itāļu vārtsargs Džanluidži Bufons.

«Pusfināls ir pusfināls, Itālija vai Vācija mums būtu vienlīdz grūts pretinieks. Jebkurā gadījumā, lai arī kas stāsies mums pretī, vēlamies uzvarēt arī čempionāta turpinājumā,» izdevumā «Goal» citēts viens no Francijas komandas līderiem.

23 gadus vecais Pogbā šajā čempionātā piecos mačos izcēlies ar vienu vārtu guvumu.

Saistītie raksti

«Bija sāpīgi skatīties uz raudošo Bufonu. Kad ieraudzīju to televīzijā, man kļuva smagi ap sirdi. Viņš ir lielisks vārtsargs un darīja visu iespējamo savas izlases labā. Itālijas valstsvienība bija laba, taču zaudēja. Tāds ir futbols. Man žēl, ka viņi izstājās. Spēlēju ar šiem futbolistiem vienā klubā un lepojos ar viņu sniegumu Eiropas čempionātā,» pauda Pogbā, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja Itālijas komandu Turīnas «Juventus».

I really can't deal with Buffon in tears. pic.twitter.com/sBGWAUlVdv— Gaby McKay (@GabyMcKay) July 2, 2016

Čempionāta laikā arvien aktuālākas kļuva runas, ka Pogbā karjeru varētu turpināt kādā no spēcīgākajiem Anglijas premjerlīgas vai Spānijas klubiem.

Pusfinālā Francija, kas ceturtdaļfināla mačā ar 5:2 pārliecinoši pieveica turnīrā vairākas sensācijas sagādājušo Islandi, tiksies ar Vācijas izlasi, kura savā ceturtdaļfināla duelī pēcspēles sitienu sērijā 6:5 uzvarēja Itāliju. Spēles pamatlaikā un papildlaikā komandas cīnījās neizšķirti 1:1.

Vācijas - Francijas duelis risināsies ceturtdien Marseļā. Otrajā pusfināla pārī EČ debitante Velsa spēkiem mērosies ar Portugāli, kas šajā turnīrā vēl nav izcīnījusi nevienu uzvaru pamatlaikā.

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa