20.04.2018. 06:44

Grupu turnīra pirmajā spēlē Pļaviņš un Točs trīs setu cīņā pieveica Niko Bīleru un Marko Kratigeru no Šveices, garantējot vietu izslēgšanas spēlēs. Cīņā par pirmo vietu grupā un automātisku iekļūšanu astotdaļfinālā latviešiem pretī stājās pieredzes bagātie spāņi Pablo Erera un Adrians Gavira, kuri pirmajā mačā ar 2-1 (21:19, 19:21, 15:9) apspēlēja Mariušu Prudelu un Jakubu Salankeviču.

Spēles pirmajā setā nedaudz labāk veicās Ereram un Gaviram, kuri spēja gūt panākumu ar rezultātu 21:19. Otrajā setā Pļaviņš un Točs pārņēma iniciatīvu un spēja pārliecinoši revanšēties ar 21:15. Līdz ar to grupas uzvarētāja likteni vajadzēja noskaidrot trešajā setā.

To ar 3:0 izrāvienu sāka spāņi, kas lika latviešiem ņemt pārtraukumu. Pēc tā ar atspēlēšanos klājās grūti. Točs pieķēra kādu bumbu blokā, bet spāņi tāpat spēja tikt pie punkta. Tad sekoja Pļaviņa un Toča nesaprašanās, uzņemot bumbu sestajā zonā, kas beidzās ar zaudētu punktu un lielu Pļaviņa neapmierinātību. Latvieši sadeldēja deficītu līdz diviem punktiem, bet tas īpaši nemazināja Pļaviņa neapmierinātību ar Toča darbībām. Nepiemērotā brīdī Točs nedaudz, bet tomēr raidīja bumbu autā, rezultātā atkal rezultātam kļūstot ļoti nelabvēlīgam 5:9. Latviešiem spēle nevedās, un tā tas vilkās līdz mača beigām, atzīstot spāņu pārākumu ar 1-2 (19:21, 21:15, 11:15).

Līdz ar to Pļaviņš un Točs grupā ierindojās otrajā vietā un spēlēs izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā. Pretinieki un spēles laiks būs zināms vēlāk.