01.05.2013. 09:14

FIVB "Grand Slam" pamatturnīru Šanhajā ar neveiksmi uzsācis mūsu pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Pēda, kuri pirmajā D grupas spēlē piedzīvoja zaudējumu pret poļiem.

Latvijas pārim, kas turnīrā izsēts ar 20.numuru, pretī stājās poļi Mihals Kadziola un Jakubs Šalankecvičs. Diemžēl mūsējiem nopietnu pretestību jaunajiem un talantīgajiem poļiem neizdevās izrādīt un 36 minūtēs tika piedzīvots zaudējums ar 16:21 un 13:21.

Nedaudz vēlāk šodien latviešiem pretī stāsies grupas favorīti – ar ceturto numuru izsētie itāļi Daniele Lupo un Paulo Nikolai, kas pirms nedēļas citā Ķīnas pilsētā Fodžou izcīnīja augsto otro vietu.

Rīt savukārt Pļaviņš un Pēda aizvadīs pēdējo apakšgrupas spēli, mērojoties spēkiem ar austrāliešiem Izaku Kapu un Kristoferu Makhagu, kas cīņā par iekļūšanu pamatturnīrā pieveica Tomu Šmēdiņu un Ruslanu Sorokinu, bet grupu turnīru iesākuši ar pārliecinošu zaudējumu itāļiem Lupo un Nikolai (17:21, 13:21).Māra Kreicberga Foto Studija, individuālais darbs Raiņa 6, Madona, Madonas n., LV-4801
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties