02.06.2015. 12:13
U20 Pasaules kausā futbolā šodien tika izspēlētas grupu turnīra otrās kārtas spēles A un B grupās. A grupā pie uzvaras tika Ukraina, kas 6:0 sagrāva Mjanmu un ASV ar 4:0 sagrāva mājiniekus Jaunzēlandi. B grupā Austrija ar 2:1 uzvarēja Panamu, bet Gana ar 3:2 uzvarēja Argentīnu.

Interesantā B grupas spēlē Austrija pieveica Panamu ar 2:1. Austrija spēles laikā nonāca iedzinējos ar 0:1, bet spēja izlīdzināt rezultātu un izcīnīt uzvaru. Pie rezultāta 2:1 Austrijai bija divas iespējas palielināt savas komandas pārsvaru no 11 metru soda sitiena atzīmes, taču abas reizes Panamas vārtsargs Džeimijs De Gracija atvairīja soda sitienus. Panama spēli pabeidza deviņu spēlētāju sastāvā, jo sarkano kartīti 80.minūtē par rupju spēli pie sava soda laukuma saņēma Čins Hormečea, bet divas minūtes vēlāk Luiss Pereira tika noraidīts no laukuma par spēli ar roku soda laukumā (atvairīja sitienu, kas lidoja tukšos vārtos). Otrā B grupas spēlē Gana nosargāja uzvaru pret Argentīnu. Gana līdz spēles 69.minūtei iekrāja trīs vārtu pārsvaru, ko Argentīna spēles pēdējo 10 minūšu laikā samazināja līdz minimumam, bet izlīdzināt rezultātu nepaspēja.

Pēc divām spēļu kārtām A grupā bez zaudējumiem cīnās ASV, kas ar 6 punktiem ir pirmajā vietā. Otrā ar 4 punktiem Ukraina, tai seko Jaunzēlande ar vienu punktu un Mjanma bez punktiem. B grupā Ganai un Austrijai ir pa 4 punktiem, bet Argentīnai un Panamai pa vienam.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Mjanma - Ukraina 0:6 Jeremčuks 51’ Lučkevičs 54’ Kovaļenko 57’ 77’ Sobols 68’ Biesiedins 71’
Austrija – Panama 2:1 Hormečea 45’+1 s.v. Grubeks 51’ - Eskobars 38’
Jaunzēlande – ASV 0:4 Rubins 9’ 83’ Hindmans 33’ Ariola 58’
Argentīna – Gana 2:3 Simeone 80’ Bendija 90’ - Tette 44’ Aboagje 59’ Jeboa 69’ (11m)