18.11.2014. 12:01
Pasaules kausa (PK) izcīņā hokejā, kura plānota 2016. gada septembrī, varētu startēt arī divas komandas, kuras būtu veidotas no dažādu valstu hokejistiem, pirmdien ziņo Kanādas medijs «Sportsnet».

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Nacionālā hokeja līga (NHL), kas PK rīkos sadarbībā ar NHL spēlētāju asociāciju (NHLPA) un Starptautisko hokeja federāciju (IIHF), plāno astoņu komandu dalību.

Jaunākā informācija liecina, ka sešas vienības būs valstu izlases - Kanāda, ASV, Zviedrija, Somija, Krievija un Čehija, bet vēl divas dalībnieces varētu tikt izveidotas no vairāku citu valstu hokejistiem.

Kā ideja tiek apspriesta iespēja vienu komandu veidot no pārējo Eiropas labāko hokeja valstu - Šveices, Slovākijas, Vācijas, Latvijas, Dānijas un Slovēnijas spēlētājiem, bet vēl vienu komandu izveidot no labākajiem un talantīgākajiem jaunajiem hokejistiem.

Tāpat apspriesta iespēja divas dalībnieces noteikt kvalifikācijas turnīrā, taču rīkotāji atzinuši, ka šāda turnīra rīkošanai pietrūktu laika, tāpēc organizatoriem pievilcīgāka šķiet divu komandu izveidošana no dažādu valstu spēlētājiem.

Līdz šim PK hokejā, kurš pēdējo reizi notika 2004. gadā, startēja tikai valstu izlases. Pēdējā turnīrā pirms desmit gadiem uzvarēja Kanāda, bet 1996. gada turnīrā triumfēja ASV izlase."Rezerves virsnieku apvienība" ''Akmenskalni'', Raunas novads Jātnieku sports
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties