14.10.2015. 09:10
Argentīnas futbola izlase pēc pirmajām divām PK2018 finālturnīra atlases kārtām joprojām ir bez uzvarām un gūtiem vārtiem, jo šonakt spēlēja 0:0 pret Paragvaju, savukārt Brazīlija ar 3:1 pārspēja Venecuēlu.

Argentīna, kura pirmajā cikla spēlē ar 0:2 zaudēja Ekvadorai, bez savainotajiem Lionela Mesi un Serhio Agvero ierindā šonakt nespēja gūt vārtus arī viesos pret Paragvajas izlasi. Vārtu gūšanas pienākumi Argentīnā šobrīd uzticēti Karlosam Tevesam un Ezekelam Laveci, taču abi pirmajā puslaikā neizmantoja vairākas pietiekami labas iespējas. Cenšoties tomēr izraut uzvaru, Argentīna mača izskaņā devās uz priekšu ar lieliem spēkiem un vairākkārt pieredzēja bīstamus pretuzbrukumus, taču Paragvaja tos neizmantoja un spēlēja 0:0. Paragvajiešiem gan tas tik un tā ir milzīgs uzlabojums, salīdzinot ar nesenajā "Copa America" ciesto sakāvi 1:6 pret Argentīnu.

Nākamo spēli pasaules vicečempioni aizvadīs novembra pirmajā pusē pret Brazīliju, kura arī ciklu iesāka ar neveiksmīgu 0:2 un spēlē bez sava līdera Neimāra, taču šonakt ar 3:1 prata pieveikt Venecuēlu. Viljāns pamanījās gūt vārtus jau pirmajā minūtē, puslaika izskaņā dubultoja Brazīlijas pārsvaru, un Rikardu Oliveira, Brazīlijas futbola līgas labākais vārtu guvējs, vēlāk pielika punktu brazīliešu panākumam ar 3:1.

Kamēr lielvalstis Brazīlija un Argentīna cikla sākumā mokās, ar divām uzvarām divās spēlēs var lepoties Ekvadora, Čīle un Urugvaja. Ekvadorai gan arī šonakt panākums pār Bolīviju nāca tikai grūtā cīņā, jo vēl līdz 80. minūtei rezultāts bija 0:0, taču Millers Bolanoss spēja izraut savai izlasei uzvaru, ko kompensācijas laikā ar precīzu pendeli vēl vairāk nostiprināja "Espanyol" uzbrucējs Felipe Kaisedo.

Urugvaja ar 3:0 savā laukumā sakāva Kolumbiju, kuras rindās sarkano kartīti mača beigās nopelnīja Turīnas "Juventus" pussargs Huans Kvadrado, savukārt vārtiem bagāta izvērtās Čīles viesošanās Peru. Aleksis Sančess un Eduardo Vargass katrs iesita pa dublim, taču Peru sastāvā to pašu paveica Džefersons Farfans, un kompensācijas laikā Paolo Gverero pievilka teju visu maču mazākumā aizvadījušo Peru līdz 3:4, tiesa, atspēlēties vairs neizdevās.

Izlases Rez. Vārtu guvēji
Ekvadora-Bolīvija 2:0 (0:0) Bolanoss 81` Kaisedo 90+5` (11m)
Urugvaja-Kolumbija 3:0 (1:0) Godins 34` Rolans 51` Ernandess 87`
Paragvaja-Argentīna 0:0 -
Brazīlija-Venecuēla 3:1 (2:0) Viljāns 1`42` Oliveira 74` - Santoss 64`
Peru-Čīle 3:4 (2:2) Farfans 10` 36` (11m) Gverero 90+2` - Sančess 7` 44` - Vargass 41` 49`