08.10.2016. 18:25

Igaunijas izlase pagājušajā nedēļas nogalē ar divām spēlēm debitēja Latvijas čempionātā, izcīnot divus punktus un šoreiz gaidīja ciemos "Ķekavas Bulldogs", kas savā vienīgajā cīņā bija piedzīvojušas neveiksmi. Igaunietes šoreiz izrādījās ļoti neviesmīlīgas – "Lielvārde/FatPipe" fantastisko divu vārtu guvumu 12 sekunžu laikā atkārtot neizdevās, taču jau pēc 76 nospēlētām sekundēm tablo tik un tā vēstīja, ka mājinieces ir vadībā ar 2:0. Zanda Ozoliņa un Inga Ametere gan spēja rezultātu līdzsvarot, tomēr pārtraukumā ar minimālu vadību tik un tā devās laukuma saimnieces.

Pārtraukumā "Ķekavas Bulldogs" veica vārtsargu maiņu, Elīnas Jeiges vietā vārtos stājoties Sintijai Banei, taču pēc divām minūtēm viņa arī bija spiesta kapitulēt. Ametere vēlreiz pietuvināja latvietes līdz vienu vārtu deficītam, bet perioda izskaņā Helēna Ojala atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Trešajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti. Tos guva Berita Olla, uzstādot beigu rezultātu – 6:3 Igaunijas izlases labā.