19.03.2014. 21:52
Ukrainas Superlīgas spēlē zaudējumu piedzīvoja Agra Galvanovska trenētais "Mykolaiv", kas ar 69:78 atzina "Azovmash" pārākumu. Teju pusi Nikolajevas komandas punktu guva abi Latvijas uzbrucēji – Žanis Peiners un Mareks Jurevičus.

Nikolajevas "Mykolaiv" šodien spēkojās ar vienu no spēcīgākajām Ukrainas Superlīgas komandām Mariupoles "Azovmash", kas piedalās arī VTB Vienotās līgas turnīrā. Pirmais puslaiks abu komandu cīņā noslēdzās neizšķirti (29:29), tomēr pēc pārtraukuma "Azovmash" spēja nodrošināt panākumu.

Zaudētāju rindās rezultatīvu sniegumu demonstrēja Latvijas uzbrucēji Žanis Peiners un Mareks Jurevičus – abi basketbolisti spēli sāka starta pieciniekā. Peiners laukumā pavadīja nepilnu 31 minūti (30:51), iemeta 17 punktus (2p. – 4/8, 3p. – 1/3, 1p. – 6/9), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva četras rezultatīvas piespēles, divreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja pretiniekus uz astoņām piezīmēm, divreiz kļūdījās un pārtvēra divas piespēles.

Jurevičus spēlēja 30 ar pusi minūtes un guva 15 punktus (2p. – 4/7, 3p. – 1/5, 1p. – 4/5). Latvieša kontā arī divas rezultatīvas piespēles, trīs piezīmes un seši izprovocēti pārkāpumi.

Agra Galvanovska trenētais "Mykolaiv" ar 10 uzvarām 22 spēlēs ieņem astoto vietu 14 komandu konkurencē, savukārt "Azovmash" (14-7) ir ceturtajā pozīcijā.

Izmantotie resursi:Суперліга. Асоціація баскетбольних клубів...