19.12.2017. 21:30

Pēdējā Eirokausu spēlē ''Lietkabelis'', jau galvenā trenera pienākumus nepildot Latvijas speciālistam Artūram Štālbergam, ar 85:82 papildlaikā pieveica Itālijas ''Reggiana''. Pēc tam gan sekoja negaidīts zaudējums Lietuvā pret ''Juventus'', bet šovakar Paņevežā viesojās Turcijas ''Galatasaray''.

Mača pirmajā puslaikā ''Lietkabelis'' netika galā ar Turcijas komandas uzbrukumā, ielaida 52 punktus un nonāca diezgan lielos mīnusos - 40:52. Arī otrajā spēles daļā ''Galatasaray'' kontrolēja notikumus laukumā, nedeva lietuviešiem iespējas un uzvarēja bez saspringtas galotnes - 84:77.

Latvijas izlases basketbolists Žanis Peiners devās komandas starta pieciniekā, bet nospēlēja tikai 19:15 minūtes. Šajā laikā Žanis atzīmējās ar deviņiem punktiem (soda metieni - 3/5, divpunktnieki - 3/5, tālmetieni - 0/1), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pieļāva divas kļūdas.

B grupā Eirokausā pārliecinoša līdere ir ''Bayern'', kas uzvarējusi visās astoņās spēlēs. ''Galatasaray'' ar 4-5 bilanci ir otrā, ''Lietkabelis'' ar tādu pašu bilanci atrodas trešajā pozīcijā, bet otrajā trijniekā ir ''Buducnost'' (4-4), ''Reggiana'' (3-5), ''Hapoel'' (2-6).