22.12.2013. 23:58
Spānijas futbola čempionāta līdere "Barcelona" izbraukumā pirmo 15 minūšu laikā ielaida divus vārtus, taču, pateicoties Pedro Rodrigesa meistarklasei, spēja beigās svinēt itin pārliecinošu uzvaru - 5:2 pret "Getafe". Smagu uzvaru izcīnīja arī Madrides "Real", kas viesos 82.minūtē beidzot salauza "Valencia" pretestību - 3:2.

"Barcelona" katastrofāli iesāka spēli, jau 15.minūtē esot iedzinējas lomā ar divu vārtu starpību. Vispirms desmitajā minūtē Serhio Eskudero pēc Anhela Lafitas piespēles izrāvās pa kreiso flangu un no tuvas distances pārspēja Hosē Manuelu Pinto, savukārt pēc piecām minūtēm Lisandro Lopess pēc stūra sitiena bija precīzs ar galvu (2:0).

Čempionāta līdere saņēmās un jau līdz puslaika beigām ne tikai atspēlēja deficītu, bet arī pārņēma vadību. 34.minūtē Fransesks Fabregass pretuzbrukumā teicami piespēlēja starp aizsargiem un Pedro Rodrigess no 20 metru attāluma pārcēla bumbu pāri vārtsargam (1:2). 41.minūtē Pedro pēc Andresa Injestas piespēles trāpīja tālajā vārtu stūrī (2:2), bet jau pēc divām minūtēm no soda laukuma vidus noformēja hat-trick (3:2).

Spēles 60.minūtē "Getafe" neizmantoja teicamu izdevību atjaunot neizšķirtu, un jau pēc astoņām minūtēm "Barcelona" dubultoja pārsvaru – Pedro pa gaisu piespēlēja uz tālo vārtu stabu, un Fabregass uzreiz no gaisa sita vārtu tīklā (4:2). Drīzumā Pedro tika nogāzts soda laukumā, un Fabregass 72.minūtē no 11 metru atzīmes pielika punktu spēlei – 5:2.

Savukārt pēc dažām stundām Madrides "Real" viesojās pie "Valencia", kas pēc pēdējās Spānijas čempionāta spēles atbrīvoja galveno treneri Miroslavu Džukiču. Rezultāts tika atklāts 28.minūtē, kad Marselu ar tālu piespēli mainīja malu un Anhels di Marija starp diviem aizsargiem iespraucās soda laukumā un ar lielisku sitienu tālajā stūrī noslēdza uzbrukumu (1:0).

Karlo Ančeloti padotie vadībā gan atradās tikai sešas minūtes. Huans Bernats izdarīja centrējumu no kreisā flanga, un Pablo Pjati no vārtu priekšas sita ar galvu (1:1). Pagāja vēl sešas minūtes, un Madrides "Real" atguva vadību. Di Marija izpildīja centrējumu no labās malas, un precīzi ar galvu sita Krištianu Ronaldu, kurš piespēles brīdī gan atradās aizmugures stāvoklī (2:1).

Informācija tiks papildināta…

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Elche – Malaga 0:1 (0:1) Kamačo 6'
Villarreal – Sevilla 1:2 (0:1) Perbē 88'(11m) – Kala 24' Baka 71'
Real Betis – Almeria 0:1 (0:1) Azizs 4'
Atletico – Levante 3:2 (1:1) Godins 30' Košta 47'77'(11) – Ivanšics 2' Rioss 57'
Granada – Real Sociedad 1:3 (1:2) Piti 37' – Vela 29'64' Grjezmans 42'
Espanyol – Valladolid 4:2 (2:0) Garsija 5'(11m) Stuani 37'70' Sančess 68' – Gerra 75' Peress 89'
Getafe – Barcelona 2:5 (2:3) Eskudero 10' Lopess 15' – Pedro 34'41'43' Fabregass 68'72'(11m)
Athletic – Rayo Vallecano 2:1 (1:0) Sanhosē 32' Riko 66' – Bueno 61'
Celta – Osasuna 1:1 (1:1) Fernandess 34' – Armenteross 17'
Valencia – Real Madrid 2:3 (1:2) Pjati 34' Matjē 62' – di Marija 28' Ronaldu 40' Hese 82'