01.09.2014. 16:38
Nedēļas nogalē Biķernieku trases atjaunotajā spīdveja stadionā tika plaši atzīmēti «Motobola svētki», vienkopus pulcējot teju tūkstoti aktīvās atpūtas cienītāju. Pasākums noslēdzās ar motobola spēli, kurā sacentās Latvijas motobola klubs «Rīga» pret lietuviešu klubu «Bartuva».

«Spēle patiešām bija spraiga un emocijām bagāta, puiši cīnījās līdz galam. Lai arī spēle noslēdzās ar 1 pret 3 lietuviešu labā, varam lepoties ar šādu rezultātu, jo komanda līdz pēdējai ceturtdaļai spēja noturēt neizšķirtu rezultātu. Liels prieks bija redzēt tik kuplā skaitā skatītājus, tas noteikti motivēja komandu cīnīties ar vēl lielāku azartu,» stāsta Motobola kluba «Rīga» treneris Mārtiņš Zirnis.

Pirms spēles «Motobola svētkos» ikviens apmeklētājs varēja izmēģināt «Drošas Braukšanas Skolas» simulatora reibuma brilles, kas radīja sajūtas kā teju divu promiļu alkohola reibumā. Bija iespēja vērot «Cafe Racers» un «Jawa» motociklu parādi, kā arī jauniešu kvadraciklu treniņsacensības. Savukārt paši mazākie mērojās spēkiem ātrumā uz līdzsvara velosipēdiem «Dip Dap» un vizinājās ar blakusvāģi.

«Manuprāt, katrs, kurš apmeklēja «Motobola svētkus», atrada sev ko piemērotu – bērni varēja izvizināties ar blakusvāģi, piedalīties līdzsvara velosipēdu sacensībās u.c. Savukārt viņu vecāki – noķert īpašo sporta azarta sajūtu, vērojot paraugdemonstrējumus, kā arī pašu motobola spēli. Kluba mērķis ir šos svētkus iedibināt kā tradīciju, lai motobols turpinātu augšāmcelties un ģimeņu kopā sanākšanas būtu pēc iespējas biežākas,» tā motobola kluba «Rīga» vadītājs Edgars Vilcāns.

Ikviens ir laipni aicināts uz nākamo motobola spēle, kas norisināsies 7. septembrī plkst. 17.00 atjaunotajā spīdveja stadionā Biķerniekos. Savā starpā cīnīsies motobola klubs «Rīga» pret «Avtomobilist» no Baltkrievijas pilsētas Pinska. Spēle notiks Centrāleiropas motobola līgas ietvaros un ieeja ir bez maksas!

Par motobolu:

Motobols ir futbolam līdzīgs sporta veids, kur laukuma spēlētāji atrodas uz motocikliem un, savstarpēji saspēlējoties ar bumbu, cenšas izdarīt sitienus un gūt vārtus. Vārtsargs ir vienīgais laukuma spēlētājs, kuram nav motocikla. Katrā komandā ir četri laukuma spēlētāji un viens vārtsargs.Dobeles Sporta klubu apvienība "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties