12.05.2012. 13:56
Latvijas hokeja izlase 2.trešdaļā ar 0:1 zaudē Norvēģijai pasaules hokeja čempionāta piektajā spēlē. Vienīgos vārtus 13.minūtē ar Rodrigo Laviņa palīdzību kuriozi guva Jonass Holoss.

Pirmās minūtes krietni aktīvāk aizvadīja Norvēģija un ripa pārsvarā uzturējās Latvijas aizsardzības zonā. Tiesa, neko ārkārtīgi bīstamu pretinieki neizveidoja, tikmēr Latvija aizsargājās un pie iespējas devās pretuzbrukumos. Spēles 7.minūtē Masaļskis divas reizes glāba komandu pēc norvēģu metieniem no tuvas distances. Pretinieku ofensīva turpinājās, palīdzējām arī paši - 12.minūtē K.Rēdlihs no savas aizvārtes piespēlēja norvēģu uzbrucējam - atkal glāba Masaļskis. Jau nākamajā pretuzbrukumā Meija ar patālu metienu šķietami pārspēja Haugenu, bet pēc videoatkārtojuma noskatīšanās vārtu guvumu neieskaitīja.

Norvēģijai pēc brīža beidzot izdevās savu pārsvaru laukumā pārsvērst gūtos vārtos - Rodrigo Laviņš kļūdījās aizsardzībā un tieši no mūsu aizsarga ripa kuriozi ieslīdēja Masaļska vārtos - 0:1. Par laimi, mūsējie tūdaļ tika pie vairākuma un iespējas rezultātu izlīdzināt, bet vairākumā tas neizdevās. Aptuveni trīs minūtes pirms perioda beigām Gints Meija uzmeta no aizvārtes - ripa noslīdēja gar pašu vārtu līnīju. Pēdējās minūtēs Latvija palika mazākumā pēc Džeriņa noraidījuma - tajā īstus brīnumus vārtos demonstrēja Masaļskis, neļaujot pretiniekiem panākt jau divu ripu pārsvaru. Pirmās 20 minūtes tomēr ierakstāmas norvēģu aktīvā - ar šādu spēli tikt pie uzvaras Latvijai būs ļoti grūti.

Informācija tiek papildināta!

Pasaules hokeja čempionāts. S grupa. 2012.gada 12.maijs. Stokholma, Ericsson Globe arēna.

Norvēģija – Latvija 1:0 (1:0;0:0;0:0)

Vārti: 12:43 Holoss 1:0;

Vārtsargi: Larss Haugens – Edgars Masaļskis