10.05.2012. 21:52
Latvijas hokeja izlase 2.periodā spēlē neizšķirti 0:0 ar Čehijas valstsvienību savā ceturtajā pasaules čempionāta spēlē Stokholmā.

Pirmajās piecās minūtēs spēles temps nebija pārāk augsts, arī reālu iespēju gūt vārtus abām izlasēm praktiski nebija. Izlases darbojās ļoti piesardzīgi, vairāk domājot par savu vārtu drošību. Kādā no epizodēm pēc Oskara Bārtuļa metiena čehus no vārtu zaudējuma glāba tikai stabiņš. Spēles 9.minūtē mūsu 4.maiņa piespieda pretiniekus pārkāpt noteikumus Kovara vārtu priekšā un Latvijai vairākums veselas četras minūtes. Mazākumā labi spēlēja čehi, vairākas reizes liekot mūsējiem atgriezties aizsardzībā, bet Latvija pie Čehijas vārtiem vairākumā bīstamas epizodes izveidoja vien tā noslēgumā, kad vārtu stabs vēlreiz neļāva atklāt rezultātu. Turpinājumā komandas demonstrēja aktīvāku un ātrāku hokeju, laiku pa laikam izveidojot kādu vārtu gūšanas iespēju, tomēr abi vārtsargi bija pārliecinoši. Iniciatīva noslēdzošajās minūtēs piederēja čehiem. Diemžēl pēdējā minūtē noraidījumu saņēma Bārtulis, tādēļ 2.trešdaļu uzsāksim mazākumā.

Informācija tiek papildināta!

Pasaules hokeja čempionāts. S grupa. 2012.gada 10.maijs. Stokholma, Ericsson Globe Arena.

Čehija - Latvija 0:0 (0:0;0:0;0:0)