01.06.2015. 22:17
Šodien Francijas futbola kluba "Paris Saint-German" vadība apstiprinājusi, ka argentīniešu pussargs Havjers Pastore pagarinājis līgumu ar komandu līdz 2019.gadam.

PSG futbolists Havjers Pastore šodien pagarināja līgumu ar klubu uz trīs gadiem, kas nozīmē, ka 25 gadus vecais sportists, kura līgums beigtos nākamās sezonas beigās, komandā paliks līdz 2019.gadam.

Argentīniešu pussargs šogad PSG rindās aizvadīja lielisku sezonu, palīdzot komandai izcīnīt trešo Francijas čempiones titulu pēc kārtas. „Man ir prieks pagarināt līgumu. Šī man bija labākā sezona karjerā,” futbolists atklāja PSG oficiālajā mājas lapā.

„Esmu ļoti lepns par sasniegto, tomēr tas nebūtu bijis iespējams bez komandas biedriem. Vēlos pateikties viņiem, kā arī tehniskajam personālam un visiem, kas strādā PSG,” turpināja Pastore. „Galvenais mērķis ir turpināt izcīnīt titulus un sasniegt Čempionu līgas finālu. Domāju, ka nākamajos gados varam to izdarīt.”

Pastore šosezon aizvadīja 43 spēles, gūstot sešus vārtus un atdodot desmit rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:Javier Pastore prolonge jusqu'en 2019 -...Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties