14.11.2012. 23:03

Šovakar Latvijas Hokeja čempionāta vienīgajā spēlē pie panākuma tika "Rīga 96" hokejisti, kas savā laukumā atstāja sausā "Rīga/Prizma II" vienību, pieveicot to ar rezultātu 2:0.

Pirms šī mača abas komandas ar izcīnītajiem trijiem punktiem atradās pēdējās divās pozīcijās turnīra tabulā. Šī spēle vismaz vienai no komandām bija iespēja savas pozīcijas uzlabot.

To izmantoja "Rīga 96" hokejisti, kas jau pirmajā trešdaļā pēc Jēkaba Birzuļa metiena izvirzījās vadībā ar 1:0. Otrajā periodā "Rīgai 96" trīskārt nācās spēlēt mazākumā, taču komanda izturēja un arī trešo periodu iesāka ar minimālu pārsvaru. Pēdējās divdesmit minūtēs izdevās pārsvaru arī dubultot – 57.minūtē pēc Frenka Razgala piespēles vārtus guva Rodrigo Ābols, panākot 2:0.

Tādejādi "Rīga 96" guva otro panākumu 12 spēlēs, nopelnot trīs punktus. Tagad tikai par vienu punktu "Rīga 96" atpaliek no "Rīga/Prizma" pirmās komandas.

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācija