24.09.2016. 23:20
Latvijas izlases basketbolists Anžejs Pasečņiks un viņa pārstāvētā Spānijas ACB čempionāta komanda ''Gran Canaria'' šovakar Spānijas Superkausa finālā ar 79:59 pieveica ''Barcelona Lassa'', iegūstot turnīra galveno trofeju.

Četru komandu turnīrā ''Gran Canaria'' vakar pusfinālā tika galā ar ''Baskonia'' basketbolistiem, bet ''Barcelona Lassa'' Spānijas superklubu cīņā pieveica ''Real Madrid'' vienību. Pasečņika ''Gran Canaria'' šovakar aizvadīja ļoti stabilu spēli 40 minūšu garumā, uzvarēja visās ceturtdaļās un spēlē svinēja pārliecinošu panākumu ar 79:59.

Latvijas izlases centrs Anžejs Pasečņiks šajā mačā laukumā pavadīja 11:28 minūtes, guva divus punktus (divpunktnieki - 1/3, tālmetieni - 0/1), savāca divas bumbas zem groziem un nopelnīja divas personiskās piezīmes. Jāatgādina, ka piektdien, 22. septembrī, Spānijas Superkausu sieviešu sacensībās ieguva Kristīnes Vītolas pārstāvētā “Perfumerias Avenida” vienība.

Itālijas Superkausa pusfinālā talantīgā latviešu basketbolista Artūra Strautiņa ''Grissin Bon Reggio Emilia'' sīvā spēlē ar 72:74 piekāpās ''Sidigas Avellino'' vienībai. Vāji ''Reggio Emillia'' nospēlēja pēdējās desmit minūtes, kuras tika zaudētas ar 14:23. Strautiņš nebija komandas pieteikumā.

Francijas spēcīgākajā līgā (LNB) Mareka Mejera ''Chalon/Saone'' ar 87:67 pieveica ''Orleans'' basketbolistus. Mareks Mejeris spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa, nospēlēja 11 minūtes, guva sešus punktus (divpunktnieki - 3/4, tālmetieni - 0/1) un savāca trīs atlēkušās bumbas.

Izmantotie resursi:ACB.COMMacron Supercoppa 2016LNB.fr - Site officiel de la Ligue Nationale de...