01.07.2015. 10:10
Pasaules kausā sievietēm futbolā par pirmo finālisti kļuva ASV izlase, kas pusfinālā ar 2:0 uzvarēja Vācijas izlasi. Šonakt tiks izspēlēts otrs pusfināls, kurā tiksies Japānas un Anglijas izlases.

Starp abām komandām norisinājās līdzīga cīņa, taču apņēmīgāk spēli iesāka ASV izlase. Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā un abas komandas radīja labas vārtu gūšanas iespējas. Vairāk un bīstamāk uzbruka ASV izlase, bet Vācijas vārtsardzes teicamā spēle neļāva ASV komandai izvirzīties vadībā. 63. minūtē Džūlija Džonsone soda laukumā nogāza Aleksandru Poppu, pēc šī pārkāpuma uz ASV vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. To izpildīja turnīra rezultatīvākā spēlētāja Selija Šašiča, bet viņas sitiens lidoja garām vārtiem. Sešas minūtes vēlāk 11 metru soda sitiens tika nozīmēts uz Vācijas vārtiem, bet atšķirībā no pretiniecēm ASV savu izdevību izmantoja, vārtus guva Karli Loida. Jāsaka gan, ka pārkāpums pret ASV spēlētāju bija uz pašas soda laukuma līnijas. Vācijas izlase centās izlīdzināt rezultātu, bet 84. minūtē uz maiņu iznākusī Kellija O’Hara uzstādīja spēles gala rezultātu. O'Harai šie bija pirmie vārti valstsvienības sastāvā.

Šonakt tiks aizvadīts otrais pusfināla duelis, kurā tiksies Japānas un Anglijas izlases. Ja šajā spēlē pārāka izrādīsies Japānas izlase, tad būs pagājušā fināla atkārtojums, kurā ASV centīsies revanšēties japānietēm par zaudējumu pirms četriem gadiem pēcspēles sitienu sērijā.

P.R. Komanda - Komanda P.R. Rezultāts
2. ASV Vācija 1. 2:0
4. Japāna Anglija 6. 01.07.
P.R. Komanda - Komanda P.R. Datums
2. ASV 05.07.
P.R. Komanda - Komanda P.R. Datums
1. Vācija 04.07.

P.R. – Pasaules reitinga vieta.

Resursi:FIFA Women's World Cup Canada 2015™ - FIFA.comR & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties