20.07.2016. 18:00
Itālijas tenisa piektā rakete Marko Čekinato diskvalificēts uz 18 mēnešiem un sodīts ar 40 tūkstošiem eiro par dalību spēļu sarunāšanā un korupcijā sportā, trešdien paziņojusi Itālijas Tenisa federācija (FIT).

Čekinato bija komandas ceturtais dalībnieks un rezervists Itālijas komandā pagājušās nedēļas Deivisa kausa mačā. Vēl sodu saņēmuši divi citi itālieši - Rikardo Akardi un Antonio Kampo.

Čekinato apsūdzēts rezultāta sarunāšanā spēlē pret poli Kamilu Majhžaku Marokā notikušā «Challenger» kategorijas turnīrā pagājušā gada oktobrī.ar nolūku gūt finansiālu labumu no neatļautas likmes veikšanas uz šo spēli.

Akardi diskvalificēts uz 12 mēnešiem un sodīts ar 20 000 eiro, bet Kampo diskvalificēts uz četriem mēnešiem un sodīts ar 10 000 eiro, jo arī bija iesaistīti afērā, kurā šis trio sadarbojās.

«Viņš [Čekinato] to pašu darīja dubultspēlē kopā ar Luku Vanni pret Betovu un Elginu vēl vienā ATP «Challenger» 2015. gada turnīrā Prostejovā,» teikts FIT paziņojumā.

Vanni saņēma simbolisku 300 eiro naudassodu.

Čekinato tika vainots arī «konfidenciālas informācijas sniegšanā par Andreasa Sepi un Džona Isnera spēli 2015. gada Francijas atklātajā čempionātā».

Palermo dzīvojošajam tenisistam ir tiesības iesniegt apelāciju, taču ja to noraidīs, viņš nedrīkstēs spēlēt līdz 2018. gada 17. janvārim.

Pasaules vienspēļu rangā Čekinato patlaban ieņem 143. vietu.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties