04.09.2014. 23:23
17 gadus vecā Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko junioru karjeru pabeidza ar izstāšanos "US Open" dubultspēļu turnīra ceturtdaļfinālā. Tas notika nevis ar zaudējumu, bet ar neiziešanu uz maču.

Ostapenko "US Open" dubultspēlēs piedalījās ar Ukrainas tenisisti Olgu Fridmanu un guva divas uzvaras, sasniedzot ceturtdaļfinālu. Šodien mačs pret britu tenisisti Maju Lundmanu un ungārieti Fanniju Stollaru nenotika, jo Latvijas un Ukrainas duets uz spēli neizgāja.

Šī sezona Ostapenko junioru karjerā bija labākā, jo viņa pirmo reizi uzvarēja "Grand Slam" sacensībās, to izdarot Vimbldonā. Aļona pirms tam tika pie panākuma vēl vienā prestižā junioru turnīrā Londonā un uz zāliena seguma sasniedza 12 uzvaru sēriju.

Pēc triumfa Vimbldonā vasaras turpinājums vienspēlēs nebija spožs – pasaules jaunatnes olimpiādē un "US Open" zaudējums 2. kārtā, bet Eiropas čempionātā neveiksme 3. kārtā. Olimpiādē dubultspēlēs ar lietuvieti Akvili Paražinskaiti izdevās izcīnīt bronzas medaļu.

Ostapenko junioru reitingā pašreiz ir tikusi līdz 3. vietai.Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties