07.12.2015. 11:20
Latvijas labākā tenisiste Aļona Ostapenko jaunākajā WTA vienspēļu rangā, kas publicēts pirmdien, saglabājusi iepriekš ieņemto 84.pozīciju.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Ostapenko par septiņām vietām atpaliek no savas WTA ranga rekordpozīcijas, kuru viņa sasniedza septembrī, bet pēdējais turnīrs viņai bija oktobrī, kad viņa nespēja pārvarēt Maskavas WTA Premier sērijas sacensību vienspēļu kvalifikāciju, bet dubultspēlēs tika līdz otrajai kārtai.

Tikmēr Latvijas otrā rakete Anastasija Sevastova jaunākajā WTA vienspēļu rangā saglabājusi 113.pozīciju. Šobrīd viņa no WTA ranga pirmā simtnieka atpaliek par 94 punktiem.

Savukārt Diāna Marcinkēviča saglabājusi 448.vietu, kamēr rangā jau nepilnu mēnesi vairs nav atrodama Latvijas labākā tenisista Ernesta Gulbja pusmāsa Laura Gulbe.

Savukārt pasaules ranga pirmajā desmitniekā izmaiņas nav notikušas.

Pirmo vietu pasaules rangā jau ilgstoši ieņem amerikāniete Serēna Viljamsa, kura ir gados vecākā ranga pirmā rakete tā vēsturē. Otrā joprojām ir rumāniete Simona Halepa, bet trešo pozīciju saglabājusi spāniete Garvinje Mugurusa, apsteidzot slaveno krievieti Mariju Šarapovu.

Piektā ir poliete Agņeška Radvaņska, kamēr viņai seko čehiete Petra Kvitova. Septītā ir pieredzējusī amerikāniete Venusa Viljamsa, kura ir vecākā ranga pirmā desmitnieka tenisiste pēdējo 20 gadu laikā. ASV sportistei seko itāliete Flavija Peneta, kura pēc šīs sezonas plāno noslēgt karjeru, bet devīto pozīciju ieņem čehiete Lūcija Šafāržova. Tikmēr pirmo desmitnieku noslēdz Angelika Kerbere no Vācijas.

Arī dubultspēļu rangā Latvijas pirmās raketes gods pieder Ostapenko, kura saglabājusi 161.pozīciju. Marcinkēviča joprojām ieņem 273.pozīciju, kamēr Sevastova saglabājusi 287.pozīciju, bet Denīza Marcinkēviča atrodama 945.vietā.Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties