08.02.2014. 11:18

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Sākotnēji pie stadiona griestiem atradās piecas palielas sniegpārsliņas, kurām vēlāk vajadzēja izplesties un pārtapt par pieciem olimpiskajiem apļiem. tas gan neizdevās, jo viena no sniegpārslām netransformējās. Kā vēlāk pēc ceremonijas atzina atklāšanas ceremonijas pārstāvji, tad pie vainas bijusi tehniska ķibele, jo sniegpārsliņas ir tehnoloģiski sarežģītas konstrukcijas.

«Fišt» stadionā, kur notika atklāšanas ceremonija, piektdienas vakarā kā jau tika prognozēts, valdīja pamatīgs caurvējš, tāpēc Latvijas delegācijas lēmums doties siltajos sporta tērpos, nevis parādes formās, pilnībā attaisnojās. Ceremonijas otrajā daļā daudzi skatītāji jau bija nosaluši, jo lai gan gaisa temperatūra bija virs nules, vējā ilgu laiku sēdēt nebija patīkami.

Pēc iespaidīgās uguņošanas, kura ilga arī tad, kad skatītāji stadionu bija pametuši, nekādas lielās drūzmēšanās nebija, un visi organizēti tika nogādāti pa savām mītnes vietām. Kā aģentūrai BNS pastāstīja Latvijas delegācijā, atšķirībā no citām olimpiskajām spēlēm šoreiz viss ritējis patiešām ļoti raiti. Sportistiem ļoti maz vajadzējis gaidīt pirms parādes sākšanās, savukārt pēc ceremonijas beigām visi ātri jau bijuši autobusos un bez aizķeršanās tika nogādāti mītnes vietās.

Latvijas sportisti, kuri dzīvo kalnu ciematā, mājās jau bija pusotru stundu pēc ceremonijas beigām, lai gan ceļš no Sočiem uz olimpisko ciematu kalnos ilgst stundu. Līdzīga situācija bija arī žurnālistiem, kuri dzīvo kalnu viesnīcās. Līdz šim satiksme un transporta sistēma strādājusi nevainojami, taču situācija var mainīties, kad sāksies sacensības, jo kalnos ir iespējami sastrēgumi.

Jau ziņots, ka piektdien Krievijas pilsētā pie Melnās jūras Sočos pēc krāšņas ceremonijas tika atklātas 22. ziemas olimpiskās spēles, kuras par atklātām pasludināja Krievijas prezidents Vladimirs Putins, bet pirms viņa uzrunu olimpiešiem teica Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs un spēļu organizācijas komitejas vadītājs Dmitrijs Černišenko.Skaistuma diena, SIA Skaistuma diena, SIA Lāčplēša 12, Rīga, LV-1010
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties