21.02.2014. 21:25

• Zviedrijas hokeja izlase cīnīsies par olimpisko zeltu šodien
  • Brīnums nenotika! Mūsējie cienīgi piekāpjas varenajai Kanādai 2014. g. 19. februāris
  • Kanādieši noņem cepuri Latvijas priekšā jeb soc. tīklu trakums vakar

Vienīgos vārtus otrās trešdaļas otrajā minūtē guva pieredzējušais kanādiešu aizsargs Džejs Boumeisters. Turpinājumā Kanādas izlase uzbruka gana aktīvi un vairāk apdraudēja pretinieku vārtus, bet ASV komandai gūt vārtus tā arī neizdevās.

Spēles izskaņā ASV izlase nomainīja vārtsargu pret laukuma sesto spēlētāju, tomēr izlīdzinājumu nespēja panākt.

Kerijs Praiss Kanādas izlases vārtos atvairīja 31 amerikāņu izdarīto metienu, kļūstot par vienu no galvenajiem panākuma kaldinātājiem.

Kā zināms, piektdien pirmajā pusfināla cīņā Zviedrija ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) pārspēja Somiju.

Līdz ar to Soču olimpisko spēļu finālā spēlēs pēdējo divu olimpisko spēļu čempiones. Kanāda uzvarēja pirms četriem gadiem Vankūverā, bet zviedri triumfēja 2006.gada Turīnas Olimpiādē.

Kanāda un Zviedrija olimpisko spēļu finālā pēdējo reizi tikās tālajā 1994.gadā Lillehammerē, kad finālā ar 3:2 pēcspēles metienos triumfēja zviedri.

Cīņa par bronzas godalgām starp ASV un Somiju ieplānota sestdien, bet par zeltu kanādieši un zviedri sacentīsies svētdien.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230