20.12.2016. 19:47

Spēli labāk sāka "Pieno žvaigždes", kas pirmajās minūtēs izrāvās priekšā ar 5:0 un 8:2, taču ceturtdaļas beigās ogrēnieši nedaudz vairāk nekā minūtes laikā guva astoņus punktus pēc kārtas un pārņēma vadību (16:13). Lielāko daļu otrās ceturtdaļas laukumā ritēja līdzīga spēkošanās un vēl trīs minūtes un astoņas sekundes līdz puslaika beigām bija neizšķirts 34:34, tomēr mājinieki guva septiņus punktus pēc kārtas un pārtraukumā devās ar 44:38.

Otrā puslaika sākumā lietuvieši pirmoreiz sasniedza desmit punktu pārsvaru (50:40), uz ko gan ogrēnieši spēja atbildēt ar savu izrāvienu un pēc Gunta Sīpoliņa tālmetiena pietuvojās vairs tikai līdz mīnus trīs (51:54). Diemžēl trešā ceturkšņa beigās "Pieno žvaigždes atguva iniciatīvu, starpību palielināja jau līdz 13 punktiem (73:60) un nosargāja uzvaru - 102:91. Rezultatīvākais laukumā ar 20 punktiem bija Kārlis Apsītis, bet mājiniekiem septiņi spēlētāji guva vismaz desmit punktus.

Pasvales "Pieno žvaigždes" iepriekšējās spēlēs uzvarēja "Jēkabpili" (104:103, otrajā pagarinājumā) un "Borisfen" (111:51), bet pēdējo un pagaidām arī vienīgo neveiksmi piedzīvoja tieši Ogrē, kur zaudēja ar 84:89. Ogrēnieši iepriekšējā mačā ar 71:76 zaudēja Jēkabpilī un nākamo spēli aizvadīs 2. janvārī Valmierā.

Pieno žvaigždes – Ogre/Kumho Tyre 102:91 (17:18, 27:20, 31:29, 27:24)Pieno žvaigždes: Olisevičs 16, Lavs 14 (9rp), Balašovs 13 (6ab), Žabs 13, Agafonovs 11 (8ab), Dilis 10, Fjodorovs 10, Tamulis 9, Babkausks 3, Babrausks 3Ogre/Kumho Tyre: Apsītis 20 (3pb), Antrops 16, Sīpoliņš 16 (6ab, 3pb), Zēbergs 11, Vītols 11, Pozņaks 7, Niedra 6, Pļavnieks 4 (7rp), Kokins

Izmantotie resursi:Baltic Basketball League

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana