28.07.2015. 16:37
Anglijas un Spānijas futbola klubi Londonas "Chelsea" un Madrides "Atletico" savās mājaslapās oficiāli paziņoja par vienošanās panākšanu par brazīliešu malējā aizsarga Filipes Luiša atgriešanos Madridē.

"Filipe Luišs ir jaunais Madrides "Atletico" spēlētājs. Brazīliešu futbolists paraksta līgumu uz nākamajām četrām sezonām," teikts Spānijas galvaspilsētas kluba mājaslapā. Mediji lēš, ka pārejas summa ir 16 miljoni eiro.

"Visi labi zinām Filipi Luišu," mājaslapā citēts Madrides "Atletico" sporta direktors Hosē Luiss Peress. "Pastiprinājām savu sastāvu ar vienu no talantīgākajiem malējiem spēlētājiem pasaulē. Viņš jau pazīst mūsu klubu un spēles stilu, tāpēc adaptēšanās komandā noritēs ātri."

Brazīlijas izlases aizsargs, kuram nākammēnes apritēs 30 gadi, Londonas "Chelsea" pievienojās iepriekšējā vasarā. Anglijas klubs par viņa iegādi iztērēja 22 miljonus eiro, bet Luišs Premjerlīgā piedalījās 15 mačos, tikai deviņus sākot pamatsastāvā.

Izmantotie resursi:Club Atlético de Madrid · Web oficial -...Filipe Luis returns to Atletico | News |...MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties