09.12.2016. 18:54

Novokuzņeckas "Metallurg" kopš 26. novembra bija izdevies izcīnīt četras uzvaras pēc kārtas – 3:2 pret Toljati "Lada" un Zagrebas "Medveščak", 5:4 bullīšos pret Bratislavas "Slovan" un 2:1 pret Novosibirskas "Sibir". Lai gan šodien izdevās divas reizes izvirzīties vadībā, sērijai pienāca gals.

Rezultātu 26. minūtē atklāja Kirils Semjonovs, kurš stūrī uzvarēja divcīņā par ripu, pa ceļam līdz vārtu priekšai tika garām vēl vienam pretiniekam un skaisti iemeta tuvajā devītniekā. Tomēr Omskas "Avangard" nepilnu sešu minūšu laikā panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Otrās trešdaļas noslēgumā Novokuzņeckas "Metallurg" realizēja vairākumu un atgriezās vadībā – partnera metienu no zilās līnijas pielaboja Ignats Zemčenko, kurš guva devītos vārtus sezonā. Taču nosargāt trīs punktus neļāva sāncenšu 65 sekundes vēlāk gūtie vārti – 2:2.

Uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienu sērijā, un veiksme uzsmaidīja Omskas "Avangard", izgājienus realizējot visiem trim hokejistiem – Vladimiram Sobotkam, Nikolajam Ļemtjugovam un arī Maksimam Pestuško. Tādējādi Novokuzņeckas "Metallurg", kura rindās vienīgo bullīti trāpīja Jevgeņijs Solovjovs, piekāpās ar 2:3.

Ar 40 mačos sakrātajiem 30 punktiem Novokuzņeckas "Metallurg" joprojām atrodas Kontinentālās hokeja līgas pēdējā vietā, par vienu punktu atpaliekot no Rīgas "Dinamo". Turklāt Krievijas komanda izcīnījusi vairāk uzvaru pamatlaikā, līdz ar to vienāda punktu skaita gadījumā atrastos augstāk.

Rīgas "Dinamo" nākamo spēli aizvadīs rīt, pulksten 17:00 Piņķos uzņemot Bratislavas "Slovan". Savukārt Novokuzņeckas "Metallurg", kura vārtsargs Andrejs Karejevs atvairīja 52 omskiešu metienus, jau devies pārtraukumā un nākamo spēli aizvadīs tikai pēc desmit dienām.