19.01.2018. 18:38

Sportisti aizvadīja vienu braucienu, un par uzvarētāju kļuva Jevgeņijs Rukosujevs, kurš trasi pieveica 56,31 sekundē. Viņa tuvākais sekotājs bija cits krievu skeletonists Artjoms Drozdovs, kurš no uzvarētāja atpalika tikai 0,03 sekundes. Savukārt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās brits Kreigs Tompsons.

Krists Netlaus ierindojās astotajā vietā, no Rukosujeva atpaliekot 0,90 sekundes. Savukārt no priekšā esošā vācieša Stefana Retiga viņš atpalika 0,01 sekundi. 14. vietā ierindojās Elvis Veinbergs, uzvarētājam zaudējot 1,33 sekundes. 15 gadus vecajam Latvijas sportistam tās bija debijas sacensības Eiropas kausā.

Arī sievietes aizvadīja tikai vienu braucienu, un dāmu konkurencē labākā bija Alīna Tararičenkova no Krievijas, kura trasi pieveica 58,60 sekundēs. Lai gan laiks ir publicēts, pretī tam nav attiecīgās pozīcijas, jo posms netika ieskaitīts laika apstākļu dēļ. Endija Tērauda finišēja pēc minūtes un 0,17 sekundēm, bet Dārta Zunte no viņas atpalika 0,18 sekundes.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa