01.01.2017. 15:46

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Tikmēr otrajā vietā ierindojās polis Kamils Stohs, kurš izcīnīja 286,0 punktus, bet trešo vietu ar 282,4 punktiem ieņēma pirmā posma uzvarētājs Štefans Krafts no Austrijas.

Daudz sekmīgāks starts padevās Pasaules kausa kopvērtējuma līderim Domenam Prevcam, kurš pēc neveiksmes Obersdorfā svētdien ierindojās piektajā vietā, bet viņa vecākais brālis pērnās sezonas čempions Peters Prevcs bija desmitais.

Tande izcīnīja savu otro uzvaru karjerā. Pērn novembrī viņš Klingentālē tika pie uzvaras Pasaules kausa posmā. Garmišpartenkirhenē Četru tramplīnu turnejas ietvaros norvēģi tikuši pie 13 uzvarām. Tikpat panākumi ir Vācijas kontā, bet 14 uzvaras izcīnījuši Austrijas tramplīnlēcēji.

Turpinājumā 4.janvārī gaidāms etaps Insbrukā, bet turneja noslēgsies 6.janvārī Bišhofzofenē.

Četru tramplīnu turnejas uzvarētājs tiek noteikts, summējot sacensībās izcīnītos punktus. Līderis pēc divām sacensībām ir Stohs kurš ticis pie 591,2 punktiem, Krafta kontā ir 590,4 punkti un otrā vieta, bet trešais ar 584,6 punktiem ir Tande.

Tikmēr Pasaules kausa kopvērtējumā pēc deviņām sacensībām līderis ir Domens Prevcs, kurš ticis pie 590 punktiem. Tikmēr otro vietu ar 532 punktiem ieņem Tande, bet trešais ar 491 punktu ir Krafts.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties