13.12.2013. 09:18
Pasaules čempionātā rokasbumbā sievietēm Serbijā pirmo zaudējumu piedzīvoja Ungārijas izlase, toties savas uzvaru sērijas turpināja Vācija un Norvēģija. Pasaules čempionātu antirekordu sasniedza Paragvajas izlase - 0:14 pēc pirmā puslaika un pirmie gūtie vārti, kad rezultāts bija 0:15 mačā ar Spāniju.

Rumānijas un Ungaŗijas izlašu maču D grupā Novisadā klātienē vēroja 5000 skatītāju, kas pagaidām ir šā pasaules čempionāta apmeklētības rekords. Rumānietes spēles leilāko daļu bija iedzinējas, otrā puslaika sākumā ungārietēm divas reizes izdevās iegūt triju vārtu pārsvaru (13:10 un 14:11) un tikai 47. minūtē pirmo reizi vadībā izvirzījās Rumānija - 15:14. Neizšķirts bija 11 minūtes pirms spēles beigām, taču tad rumānietes guva trīs vārtus pēc kārtas, panāca 19:16 (56.) un tas arī izšķīra spēles iznākumu - 21:17 Rumānijas labā.Vēl šajā grupā Vācija ar 26:20 pārspēja Tunisiju (puslaiks 10:11, bet pēc pārtraukuma vācietes guva 5 vārtus pēc kārtas un vairs neļāva pretiniecēm pietuvoties bīstami tuvu), bet Čehija ar 34:10 sagrāva Austrāliju.Pirms pēdējās kārtas spēlēs Vācijai ir 8 punkti, Ungārijai un Rumānijai - pa 6, Čehijai - 4, bet Tunisijai un Austrālijai - nav punktu.

C grupā Spānija ar 29:9 uzvarēja Paragvaju un šajā spēlē tika sasniegts jau pieminētais pasaules čempionātu antirekords - paragvajietes guva pirmos vārtus tikai tad, kad rezultāts bija jau 0:15. Polija ar 31:17 pieveica Argentīnu, bet Norvēģija ar 26:21 - spēcīgāko Āfrikas komandu Angolu.Pirms pēdējās kārtas spēlēm Norvēģijai ir 8 punkti, Spānijai un Polijai - pa 6, Angolai - 4, bet Argentīnai un Paragvajai - nav punktu.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga