13.02.2014. 11:32

• Latvijas izlase 7,9 sekundes līdz cīņas beigām zaudē Šveicei vakar
  • Ozoliņš: Cīnījāmies no visas sirds šodien

Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans pēc otrdienas neveiksmes (0:1) pret Šveices hokejistiem nolēmis veikt izmaiņas divos uzbrucēju trio.

Nomināli pirmā maiņa (Lauris Dārziņš - Jānis Sprukts - Miķelis Rēdlihs) palikusi nemainīga, bet Zemgus Girgensons, kurš pret Šveici spēlēja ar Miku Indraši un Ronaldu Ķēniņu, ceturtdien trenējās ar Kasparu Daugaviņu un Mārtiņu Karsumu.

Savukārt Herberts Vasiļjevs, visticamāk, spēlēs pa centru starp Indraši un Ķēniņu. Ceturtais uzbrukuma trio (Vitālijs Pavlovs - Juris Štāls - Mārtiņš Cipulis) palicis nemainīgs.

Tikmēr visi aizsargu pāri trenējās ar saviem ierastajiem partneriem.

Šobrīd arī nav zināms, kas stāsies vārtos gaidāmajā cīņā pret čehiem. Atgādināsim, ka lielisku sniegumu trešdien demonstrēja Edgars Masaļskis, atvairot 38 no 39 pretinieku metieniem.

Citā C apakšgrupas spēlē trešdien Zviedrijas komanda ar rezultātu 4:2 tika galā ar Čehijas izlasi.

Turnīrā kopumā 12 izlases sadalītas trīs grupās, pa četrām komandām katrā, kas aizvadīs viena apļa turnīru. Pēc tā rezultātiem izlases tiks sarindotas no pirmās līdz 12. labākajai, četrām vadošajām vienībām nopelnot automātisku vietu ceturtdaļfinālā. Pārējās astoņas komandas tiksies četros «play-off» kārtas pāros, noskaidrojot pārējās četras ceturtdaļfināla dalībnieces.

Izslēgšanas kārtas mači notiks 18. februārī, dienu vēlāk paredzēti ceturtdaļfināli, pusfināli būs 21. februārī, bet cīņas par medaļām notiks 22. un 23. februārī.

Latvijas hokeja valstsvienība Sočos piedalās ceturtajā Olimpiādē pēc kārtas.