18.05.2016. 21:00
Sliktā formā esošais Spānijas tenisists Davids Ferers šodien Ženēvā tuvojās vēl vienam zaudējumam, taču ar lielu veiksmes palīdzību tika tālāk, jo muguras savainojuma spēli pabeigt nevarēja vadībā bijušais Deniss Istomins.

Istomins pilnībā dominēja pret ļoti vāju spēlējušo Fereru, izmantojot spāņa dotās iespējas uzbrukt, ko arī produktīvi darīja, regulāri pa līnijām precīzi sitot gan ar "forehand", gan "backhand". Uzbekistānas tenisists bija vadībā ar setu un breiku (6:3, 3:2), nolemjot maču neturpināt.

Iepriekšējā geimā viņam pie rezultāta 1:2, 0:30 bija medicīnas pārtraukums (muguras savainojums). Pēc tā izdevās nosargāt servi, bet nākamajā geimā ar piekto breikbumbu nodrošināt seta un breika pārsvaru, kas, redzot abu tenisistu tobrīd demonstrēto spēli, lika domāt, ka Istominam bija labas izredzes uz panākumu visā mačā. Jau nedēļas beigās startējot "French Open", Istomins atteicās no riska.

34 gadus vecais Ferers šonedēļ pirmoreiz kopš 2010. gada oktobra atrodas ārpus ranga pirmā desmitnieka, ieņemot 12. vietu. Ferers šogad nevienā turnīrā nav ticis tālāk par pusfinālu. Pērn viņam jau pirmajos divos mēnešos izdevās izcīnīt trīs titulus. Ženēvā viņš spēlē ar "wild card" nolūkā iegūt spēļu praksi pirms sezonas svarīgākā māla turnīra.

Ženēvas turnīra pagājušā gada čempions Tomazs Belluči rokas savainojuma dēļ nespēja spēlēt ar pilnu jaudu un smagi kapitulēja Federiko Delbonim (3:6, 0:6). Vēl viens turnīrs šonedēļ notiek Nicā, kur ar ļoti vieglu uzvaru titula aizstāvēšanu sāka Dominiks Tīms, pirmajā spēlē zaudējot tikai trīs geimus Leonardo Maijeram (6:3, 6:0).