06.03.2012. 17:21
Rīgas Dinamo hokejisti 1.periodā ar 1:2 zaudē Ņižņijnovgorodas Torpedo KHL Gagarina kausa izcīņas 1.kārtas izbraukuma mačā.

Rīgas Dinamo hokejisti 1.periodā spēlē neizšķirti 2:2 ar Ņižņijnovgorodas Torpedo KHL Gagarina kausa izcīņas 1.kārtas izbraukuma mačā.

Māris Jučers pārliecinoši tvēra pirmo mājinieku metienu, kas gan nebija pārāk bīstams. Tikmēr Arvīds Reķis vēl 1.minūtē nopelnīja noraidījumu. Diemžēl, bet jau piektajā spēlē pēc kārtas pirmie vārtus guva Torpedo - pēc metiena vairākumā no zilās līnijas ripa ielidoja Jučera vārtos. Pēc dažām minūtēm Marsels Hosa ar Kovaļam negaidītu un ļoti spēcīgu šķīlienu no zilās līnijas panāca 1:1. Par laimi, pretinieka vārtus izdevās atslēgt nekavējoties. Spēles 8.minūtē vēl viens noraidījums rīdziniekiem, atkal dodam iespēju Torpedo. Uzreiz pēc vairākuma beigām Jučers kapitulēja otro reizi - Krikunovs apslidoja mūsu vārtus, ripa nonāca pie Gorbunova un 1:2. Tūlīt pirmā iespēja vairākumā šovakar arī rīdziniekiem. Vairākums gan sanāca izcili neveiksmīgs, jo tajā vairāk nācās domāt par savu vārtu drošību. Palīgā gan nāca Torpedo, uzreiz noraidoties otrreiz. Atkārtots mēģinājums Dinamo izrādījās veiksmīgs - vairākuma beigās pēc Marsela Hosas metiena ripa caur burzmu vārtu priekšā iespurdza Kovaļa vārtos - 2:2!

KHL Gagarina kausa spēle, 2012.gada 6.marts. Ņižņijnovgoroda, Arodbiedrību sporta pils

Ņižņijnovgorodas Torpedo – Rīgas Dinamo 2:2 (2:2;0:0;0:0)

Vārti: 2:29 Jevsejenkovs (Makarovs,vair.) 1:0; 4:05 Hosa (Galviņš) 1:1; 9:33 Gorbunovs (Krikunovs) 2:1;

Vārtsargi: Vitālijs Kovaļs – Māris Jučers