13.07.2014. 20:25

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pēc Beļģijas posma Nitišam kopvērtējumā ir 122 punkti, bet līderis ar 125 punktiem ir norvēģis Peters Solbergs. Trešo vietu ieņem Beļģijas posma uzvarētājs soms Tomass Heikinens ar 117 punktiem.

Nitišs gan uzsvēra, ka sezonas uzdevumu iekļūt labāko divpadsmitniekā viņš izpildīja un guva ieskaites punktus, kas ļauj cīnīties par čempionu titulu gan individuālajā, gan komandu ieskaitē. 

Beļģijā posmā autosportistiem svētdien bija jāveic trešais un ceturtais kvalifikācijas kārtas brauciens, pēc kuriem 12 ātrākie piloti sacentās pusfinālā, bet trīs ātrākie braucēji no katra pusfināla kvalificējās finālam.

Nitišs trešajā kvalifikācijas kārtā savā braucienā pārliecinoši uzvarēja, uzrādot absolūti ātrāko laiku. Ceturtajā kvalifikācijas kārtas braucienā Nitišs startēja no pirmās pozīcijas, taču startā viņa automašīna noslāpa, un finišu Latvijas braucējs sasniedza pēdējais, uzrādot 13. absolūti ātrāko laiku. Pēc visu kvalifikācijas kārtu veikšanas latvietis ierindojās devītajā vietā un iekļuva sacensību pusfinālā.

No piektās pozīcijas Nitišs startēja pusfinālā un pirmā apļa sākumā spēja pakāpties par divām vietām augstāk, tomēr pēc kļūdas trasē viņš zaudēja iekrāto un finišēja piektajā pozīcijā, nekvalificējoties finālbraucienam.

Pasaules čempionāta nākamais posms paredzēts pēc trim nedēļām Kanādā, kur sacensības norisināsies neierastā formātā – ceturtdien un piektdien 7. un 8.augustā. "Rezerves virsnieku apvienība" ''Akmenskalni'', Raunas novads Jātnieku sports
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties