01.07.2014. 10:02
Pēc izstāšanās no Pasaules kausa izcīņas no amata atkāpies Nigērijas izlases galvenais treneris Stīvens Keši. Viņš valstsvienību vadīja pēdējos divarpus gadus.

"Draugi, tas ir bijis labs laiks un esmu izbaudījis katru mirkli. Tas ir bijis gods trenēt Superērgļus. Tomēr ir pienācis laiks atvadīties," mikroblogošanas vietnē Twitter rakstīja Stīvens Keši.

"Puiši ir darījuši mūs lepnus, paldies par jūsu atbalstu visa ceļa garumā. Pat, ja mēs esam izstājušies. Mēs piecelsimies, jo esam Nigērija," rakstīja Keši. "Paldies par jūsu iedrošinājuma vārdiem. Liels paldies Vinsentam [Enjeamam] un puišiem."

Jau vēstījām, ka pēc spēles par karjeras beigām izlasē paziņoja nepilnus 34 gadus vecais aizsargs Džozefs Jobo, kurš kompensācijas laikā raidīja bumbu savos vārtos. "Apsveicu Džozefu Jobo ar viņa simto spēli. Viņš ir labi kalpojis Nigērijai. Runājot par viņa karjeras beigām izlasē, vēlu viņam veiksmi nākotnē," rakstīja Keši.

Bijušais Nigērijas izlases futbolists Stīvens Keši, kuram janvārī apritēja 52 gadi, par Nigērijas valstsvienības galveno treneri kļuva 2011. gada novembrī. Iepriekš Keši vairākkārt ir vadījis Togo izlasi, 2006. gadā ar to negaidīti iekļūstot Pasaules kausa izcīņā. Keši strādājis arī ar Mali izlasi.

Stīvens Keši tādējādi ir kļuvis par sesto galveno treneri, kurš atkāpies Pasaules kausa laikā. Iepriekš par aiziešanu paziņoja arī Luiss Svaress (Hondurasa), Karlušs Keirušs (Irāna), Alberto Dzakeroni (Japāna), Čezāre Prandelli (Itālija) un Sabrī Lamušī (Kotdivuāra).

Izmantotie resursi:https://twitter.com/OfficialKeshiBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties