10.04.2016. 22:44
Latvijas basketbolistes svētdien, 10. aprīlī, sacentās izslēgšanas spēlēs Turcijā un Vācijā.

Samsunas klubs “Canik Belediye” (#7) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē izbraukumā zaudēja “Hatay” vienībai (#2) ar rezultātu 64:78 (21:17, 18:26, 18:17, 7:18). Pēc nospēlētas pusstundas komandas šķīra tikai trīs punkti – 57:60.

Zane Teilāne 28:29 minūtēs guva sešus punktus (2p 2/4, 1p 2/2), izcīnīja četras atlēkušās bumbas aizsardzībā, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, divas reizes kļūdījās un saņēma četras personiskās piezīmes.

Hatajas leģionāres – Kortnija Perisa, Katarina Sņitina, Natālija Hērsta un Anna Vajda – četratā sameta 46 punktus, kamēr Samsunas kvartets guva 52 punktus. Esense Kārsone, spēlējot bez atpūtas, izcēlās ar 27 punktiem.

Otrā spēle notiks 13. aprīlī Samsunā. Uzvarētājām pusfinālā būs jātiekas ar “Fenerbahce” un B.G.D. dueļa uzvarētājām. “Kanārijputniņi” pirmajā spēlē “Ulker” arēnā guva virsroku ar 78:70.

Zārluī klubs “TV Saarlouis Royals” savā laukumā uzvarēja “Herner TC” komandu ar rezultātu 62:59 (21:14, 10:20, 15:12, 16:13), pusfināla sērijā līdz divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Sabīne Niedola35:54 minūtēs guva 19 punktus (2p 7/16, 3p 0/1, 1p 5/5), izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, vienu reizi kļūdījās, pārķēra trīs bumbas un saņēma vienu personisko piezīmi.

Nākamā spēle notiks 15. aprīlī pretinieču laukumā. Uzvarētājas finālā spēlēs pret “TSV 1880 Wasserburg” un “Pharmaserv Marburg” pāra spēcīgāko komandu. Pirmajā spēlē Vaserburga pārspēja Marburgu ar 78:57.

Izmantotie resursi:TBFDamen Basketball Bundesliga - Startseite

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048