20.10.2017. 11:27
Šveices jaunais talants 18 gadus vecais Niko Hišers, kuru Nacionālās hokeja līgas (NHL) šā gada draftā ar pirmo numuru izvēlējās Ņūdžersijas «Devils», ceturtdien guva savus pirmos divus vārtus pasaules spēcīgākajā hokeja līgā.

«Devils» izbraukumā ar rezultātu 5:4 (2:1, 0:3, 2:0, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Otavas «Senators» komandu.

Hišers pašā mača sākumā izvirzīja «Devils» vadībā, bet jau pirmā perioda piektajā minūtē viņš panāca 2:1 par labu Ņūdžersijas vienībai.

«Devils» turpinājumā nokļuva iedzinējos ar 2:4, taču trešajā trešdaļā atspēlējās un pagarinājumā spēja izcīnīt uzvaru.

Hišeram šie bija pirmie divi gūtie vārti NHL karjerā. Līdz šim viņš bija atzīmējies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

«Tā ir lieliska sajūta,» pēc mača NHL mājaslapā citēts Hišers, kuram šī bija septītā spēle. «Zināju, ka šī diena pienāks, puiši [komandas biedri] man to piekodināja. Tas nu ir noticis. Vēl jo vairāk ir patīkami, ka pirmie vārti gūti mačā, ko izdevies uzvarēt.»

«Devils» komanda atkārtojusi savu labāko sezonas sākumu kopš 2002./03.gada, pirmajos septiņos mačos izcīnot sešas uzvaras.

Austrumu konferencē Ņūdžersijas vienība ar 12 punktiem ieņem trešo vietu. Tikpat punktu ir arī Toronto «Maple Leafs», bet līdere Austrumos ar 13 punktiem ir Tampabejas «Lightning».

Bufalo «Sabres» komanda, kuru pārstāv Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons, patlaban ar 4 punktiem atrodas 14.pozīcijā Austrumu konfrences turnīra tabulā.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa