28.02.2014. 11:58

Ir skaidrs, ka daudzi līdzjutēji vēlēsies iegādāties biļetes pirmajās pārdošanas dienās, kad būs pieejamas labas vietas par pieejamām cenām. Tiesa, skaidrības par vietu un sektoru sadalījumu autodromā vēl nav. Zināms, ka lētākās biļetes maksās 7000 rubļu (144,68 eiro), bet pašas dārgākās – 30000 rubļu (620 eiro). Lielākā neskaidrība ir par to, kādas vietas ir iespējams iegūt par vienu vai otru summu. 

«Plānus mainīja aizvadītās Soču Olimpiskās spēles. Ir iegūta unikāla pieredze liela sporta pasākuma rīkošanā. Aizvadītā sporta pasākuma organizācijas līmenis atzīts par kvalitatīvu un efektīvu. Tieši tādēļ bagātā organizatoru pieredze ļaus labot kļūdas, uz kurām norādījuši līdzjutēji. Lai nodrošinātu maksimāli lielu līdzjutēju komfortu, tiks pilnveidota biļešu iegādes sistēma, kā arī caurlaižu sistēma Soču trasē,» iemeslus, kāpēc negaidīti tikusi pārcelta biļešu pārdošana, skaidro organizatori.

Jaunais biļešu pārdošanas datums netiek nosaukts, bet tiek solīts, ka biļetes sāks pārdot maijā.Kocēni, sporta klubs Kocēni, Alejas 4, Kocēnu p., Kocēnu n., LV-4220
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties